«Ралі Чайка-2019»: На КВ, фініші і навіть в гонці!

Автор: В'ячеслав Щербина | 03 Гру, 2019

Особливістю таких аматорських гонок як «Ралі Чайка» є майже унікальна можливість, коли персоналії учасників можна відобразити практично в будь-який момент часу.

Завдяки частому використанню «відкритих» шоломів і відсутності вимог до балаклави, в аматорських ралі дійсно можна «зловити» вирази облич екіпажів не тільки на КВ або безпосередньо перед стартом СД, але навіть на самій трасі! Природно, найбільші емоції проявляються на фініші перегонів.

 Читайте також:

І, незважаючи на те, що в одному класі може бути тільки один переможець і пара призерів, схоже, що серед фінішерів «Ралі Чайка-2019» практично не спостерігалося особливо «засмучених». Напевно, вони були серед тих, хто зійшов … Почнемо наш альбом у логічній хронологічній послідовності, а саме з «прописки».

Олександр Труш-Ярослав Мовчун.

Вони стали першими на перший нічний «Чайці» в класі 2WD, другими на другий, і ще три рази другі на ній вже у зворотний бік у неділю. Як підсумок – друге місце на подіумі.

Олександр та Ірина Вовкотруб.

Три других результати на недільних «Чайках» плюс рекордний на заключній, причому в «абсолюті»! Однак втрата часу в суботу через поломку КПП не дозволила їм піднятися в підсумку вище третього місця в 4WD.

Павло Грудина-Карина Сіроклін.

У ралі штурман буквально вказує дорогу пілотові з ранку і до самого фінішу, і не важливо, – дружина це, теща або просто товариш підхопив той же «вірус швидкості»)))

Роман Бобко-Максим Головко.

Одні з представників Honda Mafia з її дванадцятьма Honda Civic з 20 учасників у заліку 2WD 1600 – конкретно ця диміла маслом як паровоз починаючи вже з прописки)))

Руслан Сєров.

Обидва дні боровся з поломками: маточини в суботу, потім «електрики», причому протягом всієї неділі! Вона і призвела до його з Ігорем Мельником сходу.

Павло Копилець.

Проба потужною спортивною Subaru разом з Євгеном Борщенко теж виявилася непростою, але в даному випадку скоріше через проблеми з проходженням самої траси.

Юрій Манойло-Марія Бондар.

Концентрація перед стартом на першому нічному «Мототреку». Не дивно, бо субота для них закінчиться з «пораненою» підвіскою після помилки на «Чайці».

Дмитро Іванько.

Недавній кільцевик, разом з приятелем і теж вчорашнім кільцевиком Максимом Флоровим вирішили спробувати себе й в ралі.

Владислав Сінані.

Разом зі штурманом Андрієм Булавіновим, став одним із декількох пілотів команди SDrive, що вийшов на старт «Ралі Чайка-2019» за кермом свого кільцевого автомобіля.

Ірина Британ-Віктор Цебратенко.

Подружжя Британ вирішило розділитися на трасі. Микола став 4-м у 2WD і 31-м в «абсолюті», а його «найкраща половина» 9-ю в 2WD Open і 52-ю серед всіх фінішерів.

Дарина Гусєва.

На своєму «Сівіку» разом з Михайлом Шведом закінчила гонку 9-ю в 2WD, на пару позицій нижче Ірини в «абсолюті».

Анастасія Згурська-Микола Максимець.

Екіпаж колоритного Mini Cooper S фінішував акурат перед Дариною в 2WD на 8-му місці і 48-м в загальному протоколі.

Євген Кошарук.

Переставши стартувати в «кільці», Євген їхав разом з Олександром Мироненко на своїй цивільній Ford Fiesta. Після кількох 6-7-х результатів у 2WD їх спіткав схід через пошкодження на середині неділі.

Олексій Савчук.

Нещодавно дебютувавши на «кільці» за кермом баварської «трійки» Е30, в ралі він звично виступає штурманом з Олегом Миклуха.

Вадим Кушнір-Карина Єфанова.

Не маючи жодного гоночного досвіду до цього року, прийшовши в «кільце», Вадим вирішив спробувати свої сили й в ралі, принаймні – аматорському.

Андрій Бондар, Сергій Бєляєв, Євгенія Грищенко і Олексій Рижов.

Тільки невелика частина команди SDrive – чому б не розслабитися після суботнього фінішу?)))

Сергій Юнашев.

Перший пілот і одночасно інженер команди SDrive, який виступав разом з Олексієм Рижовим. Недільний ранок дійсно видався, м’яко кажучи – не жарким.

Андрій Бондар.

Засновник і керівник Центру підготовки водіїв SDrive і однойменної команди. Крім спорадичних виступів в «кільці», цього разу вирішив проїхати ралі штурманом у Костянтина Дяденко.

Ігор Степаненко-Сергій Костенко.

Впевнено йдуть своїм шляхом до перемоги в 2WD. Цікаво, але в неділю вони виграли всі без винятку СД у своєму заліку! Можливо, деякі суперники злякалися балаклави пілота?)))

Сергій Жуковський-Катерина Вишневецька.

Теж «не пасуть задніх», але в 2WD 1600. На всіх недільних «Чайках» вони другі й перші на трьох «Мототреках», включаючи перемогу в «абсолюті»!

Олексій Терещук-Іван Сич.

Екіпаж отруйно-зеленої «трійки» (в даному випадку при заході на «бочку») входив в топ-5 результатів 2WD Open на всіх без винятку СД гонки, вигравши на другому вечірньому «Мототреку».

Павло Грудина-Карина Сіроклін.

У неділю стабільно нарощували швидкість, почавши входити в топ-5-ку 4WD до кінця гонки, включаючи другий час на заключному «Колізеї».

Роман Бобко-Максим Головко.

Аналогічно, після не швидкого початку гонки, до середини «вкотилися», кілька разів увійшовши в топ-5 2WD 1600 – звідси й бойовий настрій перед останнім колом.

Сергій Бєляєв-Євгенія Грищенко.

Для кільцевиків і його штурмана ралійна дисципліна стала «дивиною», тому високі результати так й «не прийшли» – останнє місце в підзаліку «Спорт», а разом із ним і відповідний настрій …

Карина Єфанова.

Явно в піднесеному настрої перед останнім колом))) Відкриваючи для себе «нові горизонти», разом із Вадимом Кушніром вони фінішували 8-ми і далеко не останніми в спортивному заліку SP2WD.

Костянтин Дяденко-Андрій Бондар.

Займали 3-е місце в 2WD перед завершальним колом. Схоже, тривожний настрій перед стартом на ньому виявилося «пророчим» – втрата майже півтори хвилини на останній «Чайці» і тільки 6-е місце в підсумку.

Дмитро Зінов’єв.

Виступаючи на «задуженному» Evo разом із Денисом Лохманом, були тільки 6-ми в «абсолюті» після суботи. На всіх недільних «Чайках» вони треті, кращі на останньому «Мототреку» і, разом з невдачами пари суперників, – треті за підсумком в «абсолюті».

Павло Копилець-Євген Борщенко.

На фініші посмішки швидше кілька натягнуті – гонка не заладилась із самого початку, включаючи невеликий виліт в неділю і, незважаючи на спортивну «Субару», тільки 27-е місце в «абсолюті» …

 

Сергій Юнашев-Олексій Рижов.

У неділю по-справжньому зійшлися з екіпажем Євген Крамар-Любов Бортяна за «золото» підзаліку «Спорт». На той момент, судячи з усього, вони ще не знали, що до перемоги їм не вистачило лише двох з невеликим секунд!

Олексій Савчук.

Разом з Олегом Миклухою провели стабільну гонку, кожен раз показуючи результати на межі топ-5 заліку 4WD, закінчивши в кроці від його подіуму на 4-му місці.

Кирило Каландирець-Артем Гуменчук.

10 раз (!) фінішували другими в SP2WD і виграли на двох «Мототреках», включаючи кращий час в «абсолюті» на передостанньому з них. Звідси більш ніж впевнене 2-е місце в класі, чого не скажеш по їхніх обличчях)))

Олексій Терещук-Іван Сич.

Теж виступали на «трійці», але куди більш стоковій, в 2WD Open. Ставши першими поза подіумом цього заліку, вони виграли в Rally Legends, правда, по суті, – за браком суперників …

Катерина Вишневецька.

Настрій більш ніж райдужний на фініші й це не дивно! Після чудової гонки, включаючи перемогу в «абсолюті» на одному з «Мототреків», вони впевнено другі в заліку 2WD 1600.

Павло Грудина-Карина Сіроклін.

Залишалися серйозними й після фінішу, можливо, через те, що разом із втратою часу в суботу, закінчили гонку в парі кроків від подіуму 4WD.

Сергій і Анастасія Івченко.

Виступаючи на скромній серійної «Калині», та ще й в наймасовішому класі 2WD1600 – важко розраховувати на високі показники. Проте, вони 7-і з 17 фінішерів й явно задоволені … цим результатом.

Олексій Бойко-Олексій Важинський.

Але, мабуть, саме вони були найщасливішим екіпажем на фініші! І це при тому, що два Олексія не зайняли взагалі жодних місць на жодному з подіумів! А чим обґрунтовані їхні емоції – читаємо в третій частині нашого розширеного звіту про «Ралі Чайка-2019».

 

В’ячеслав Щербина

Фото Євген Сокур, Вадим Чайковський і автора


Додати свій коментарPin It on Pinterest