Renault спростувала чутки про продаж команди Ф1

Автор: Роман Галімон | 11 Лис, 2019

Компанія Renault вирішила відреагувати на припущення про продаж команди Ф1 та закриття програми Drive the Future.

Перед Гран Прі Мексики було оголошено, що нова очільниця концерну Renault Клотільда Дельбос ініціювала оцінку ефективності програми Ф1 та розвитку автомобільного бренду Alpine.

Справа не рухалась далі, поки деякі видання не поширили інформацію, що під час Гран Прі США відбулась зустріч керманичів FIA та Liberty Media, на якій обговорили можливий продаж та можливого покупця. Серед таких кандидатів опинилась російська компанія «Уралкалій», власник якого Дмитро Мазепин вже давно просуває у Ф1 свого сина Микиту.

Проте у прес-службі Renault вирішили відреагувати на ці чутки й назвали їх такими, що намагаються «дестабілізувати» ситуацію.

В інтерв’ю виданню F1only.fr прес-секретар заявив, що «проекти [з розробки боліда 2020 року] й надалі ведуться у Вірі-Шатійон та Енстоуні».

Звісно, це не заважатиме продати команду Ф1, якщо керівництво вирішить це зробити, але поки офіційного забарвлення ситуація не набула. До речі, аналогічний розвиток подій був зовсім недавно – у 2009 році команду продали інвестиційній компанії на чолі з Жераром Лопесом.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest