«Колись разом з’їздимо на етап» – Тодт подарував надію фанатам Шумахера

Автор: Роман Галімон | 12 Жов, 2019

Президент FIA Жан Тодт, який є давнім другом родини Шумахерів, розповів про свої візити до чемпіона Ф1 та вчергове підкреслив необхідність поваги бажання тримати інформацію про стан Міхаеля у секреті.

Жан Тодт та Міхаель Шумахер працювали разом у команді Ferrari, коли Скудерія тріумфувала у Ф1. Й в той же час керівник стайні та пілот стали друзями.

Після трагічного інциденту з Міхаелем, Тодт був чи не єдиною людиною, яка постійно відвідувала німця й він досі це робить регулярно. Деякий час тому Тодт навіть розповів, як вони разом дивилися Гран Прі.

Читайте також:

В інтерв’ю газеті La Repubblica президент FIA детальніше розповів про свої візити.

«Я говорив правду, що дивлюся з ним Гран Прі по телевізору. І сподіваюся, що одного разу ми зможемо разом з’їздити на етап.

Інших новин немає, крім того факту, що він продовжує боротися за своє відновлення. Ми повинні допомагати йому в цій боротьбі і підтримувати Корінну, фантастичну жінку, яка піклується й про нього, й про дітей. Ми маємо допомагати їм і максимально поважати їхнє бажання.

Міхаель – легенда автоспорту. Немає нічого дивного, що ви бажаєте йому добра і хочете знати про його стан. Але рішення за його родиною: що вони хочуть говорити, а що ні.

Я читав неймовірні речі про його лікування. Але ті, хто кажуть, нічого не знають, а ті, хто знає, нічого не говорить».


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest