Кубіца: Williams довго приховувала нестачу запчастин

Автор: Роман Галімон | 11 Жов, 2019

Гонщик Ф1 Роберт Кубіца, який після сезону-2019 залишить команду Williams, розповів про справжнє становище в команді з Гроув.

Справа в тому, що минулої гонки в Сочі команда попросила польського пілота заїхати в бокси та закінчити гонку достроково, після того як свою машину розбив Джордж Расселл. Виявилося, що у команди просто не вистачило б запчастин, якби болід Кубіци теж би був розбитий.

Читайте також:

Після цього навіть спонсор поляка компанія PKN Orlen вимагала роз’яснень від команди стосовно причин зупинки гонщика.

«Думаю, раніше нам щастило, бо аварія на першому колі може статися завжди, – розповів Кубіца вже на Гран Прі Японії. – Ти не можеш її передбачити, що не контролюєш чужі машини.

Разом з Джорджем нам весь сезон вдавалося максимально уникати дурниць і досить довго приховувати проблему. Але Сінгапур й Росія показали, що ми не готові впоратися з тим, що називається гоночним ризиком. Адже нічого особливого не сталося – ми втратили пару передніх крил. Таке може статися в будь-який вікенд.

Як пілот, я був дещо розчарований такою ситуацією. Але ж я знаю, в який ми ситуації. Я весь сезон непогано справлявся з тим, щоб якомога краще берегти машину.

Але треба реагувати на наше становище, і, може, з командної точки зору це було вірне рішення. Але я все одно розчарований, адже це не перша гонка в році, та й у Формулі 1 ми давно.

Звичайно, нам не пощастило, що Джордж втратив два передніх крила в Сінгапурі і одне в Росії. Але в гонках таке буває, і нам ще пощастило, що все це сталося майже наприкінці сезону, це могло статися набагато раніше».

Джерело: Motorsport.com


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest