Американець отримав штраф 569 000 доларів за зупинку в Канаді

Автор: Редакція | 31 Сер, 2020
Прапор Канади

Американський водій був оштрафований на велику суму за те, що не дотримався дозволеного маршруту подорожі Канадою.

Враховуючи карантинні заходи через COVID-19, кордони між США та Канаду майже закриті, але водіям дозволено перетинати кордон, якщо вони прямують до Аляски, аби здійснюють комерційні перевезення.

Проте один американський водій зі штату Кентуккі порушив новий закону Канади про карантин. Як можна здогадатись, новий закон був запроваджений для обмеження поширення коронавірусу в країні, що є частиною ширшого плану країни до боротьби з цією хворобою.
Американець був пропущений через кордон, аби зміг дістатися Аляски, на що дається відповідний «розумний» час, якщо їхати прямим маршрутом.

Однак, автомобіль мандрівника був помічений поліцією на оглядовому майданчику одного з національних парків Канади й тепер водію загрожує штраф до 569 000 доларів (750 000 доларів Канади), а також до шести місяців ув’язнення.

У Королівській канадській кінній поліції зазначили, що раніше порушник вже був попереджений (і оштрафований) під час іншої поїздки, але продовжив порушувати закон.
Також зазначається, що це не перший випадок нового закону. У червні подружжя з Нью-Йорка оштрафували на 1450 доларів США (2000 канадських доларів) за вихід під час терміну самоізоляції, на якій вони мали піти після перетину кордону. Також понад 20 штрафів було виписано іноземцям у Канаді за порушення Закону про карантин, який обмежуватиме «необов’язкові поїздки» через американсько-канадський кордон принаймні до 21 вересня 2020 року.

Раніше американський підприємець витратив коронавірусну субсидію на Lamborghini, а носіння маски в автомобілі призвело до аварії.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook та Twitter.

Джерело: Car and Driver

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest