850-сильний пікап Juggernaut 6X6 створили на базі Ram TRX

Автор: Редакція | 14 Лип, 2022
Apocalypse Juggernaut 6X6

Juggernaut 6X6 колись був пікапом Ram TRX, а тепер ховає під капотом 850-сильний двигун Hellcat й коштує майже 300 000 доларів.

Apocalypse Juggernaut 6X6 — це остання розробка компанії, яка спеціалізується на перевезенні вантажівок і позашляховиків, а також переобладнанні в повнопривідні автомобілі.

Проект використовує пікап Ram TRX як вихідну точку, але отримав значні модифікації, включаючи суттєве оновлення потужності. Ціна готового примірника починається від 297 999 доларів США.

Що змінилось?

Apocalypse Juggernaut 6X6

Juggernaut оснащений 6,2-літровим двигуном Hellcat V8 із наддувом, але з налаштуваннями, які підвищують потужність до 850 кінських сил (634 кіловат), а не до 702 к.с. (523 кВт) стандартного Ram TRX.

Потужність передається через постійну систему повного приводу Apocalypse із блокуванням диференціалів і задньої осі Dana 60. Розробник зазначає, що новинка може буксирувати до 20 000 фунтів (9071 кг).

Для пересування по бездоріжжю Juggernaut їздить на 22-дюймових дисках із 40-дюймовими шинами. Також є п’ять режимів водіння: Sport, Drag Race, Baja, Rock і Mud. Спеціальне налаштування дозволяє власникам вибрати бажані налаштування та зберегти їх для використання в майбутньому.

Apocalypse Juggernaut 6X6

«Це єдине у своєму роді творіння є, по суті, компіляцією наших найкращих розробок, справді запозичуючи найкращі аспекти та функції, які раніше були застосовані в наших 180 автомобілях 6×6, що зараз є на дорозі», — сказав Джозеф Гаттас, власник, інженер і головний конструктор компанії Apocalypse Manufacturing.

Компанія також оновила зовнішній вигляд TRX. Комбінована решітка радіатора та бампер спереду виготовлені зі сталі, а крила з великим розширенням забезпечують максимальний хід коліс. На даху вбудована світлодіодна панель, задні крила так само виступають, а задній бампер також виготовлений зі сталі.

Apocalypse Juggernaut 6X6

Майданчик для навантаження має довжину майже дев’ять футів (2,74 м). Захищена від атмосферних впливів кришка з електроприводом замикається, щоб захистити все, що власник перевозить.

Галерея зображень Apocalypse Manufacturing не показує інтер’єр Juggernaut. Компанія повідомляє, що в кабіні можуть комфортно розміститися люди семифутового (за 2 метри) зросту. Пропонується 12-дюймовий дисплей інформаційно-розважальної системи та стереосистема Harman Kardon. Щоб отримати гарний огляд за межами великого автомобіля, є камера заднього виду та дисплей із 360-градусним оглядом.

У 2020 році інший американський виробник Rezvani показав шестиколісний пікап Hercules, а раніше у Латвії створили «брутальний» шестиколісний позашляховик. До речі, в Україні був представлений теж цікавий оффроад-автобус Torsus Terrastorm.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Apocalypse Juggernaut 6X6:
Фотограф: Apocalypse Manufacturing
Фотограф: Apocalypse Manufacturing
Фотограф: Apocalypse Manufacturing
Фотограф: Apocalypse Manufacturing
Фотограф: Apocalypse Manufacturing

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest