Audi розробить 30 електрокарів та гібридів до 2025 року

Автор: Редакція | 14 Чер, 2020

Німецька компанія Audi планує розробити та почати виробництво 30 нових електричних та гібридних автомобілів за п’ять років.

За словами директора австралійського підрозділу Audi Пола Сансома, автовиробник поставив перед собою амбітний план у випуску 30 екологічних машин до 2025 року.
Виступаючи на онлайн презентації нових Audi e-tron та e-tron Sportback на початку цього тижня, Сансом заявив: «Бачення Audi стосовно електричної мобільності є дійсно захопливим. До 2025 року у нас буде 30 електрифікованих моделей – як повністю електричних, так й гібридів із підключенням.

Наступними моделями ми побачимо Q4 e-tron та e-tron GT. Q4 e-tron – це компактний кросовер, а e-tron GT стане першим повністю електричним спортивним автомобілем від Audi, що випускатиметься Audi Sport GmbH. Обидва дебютують до кінця цього року».

Також очікується, що результатом Project Artemis стане невеликий міський автомобіль із високим рівнем безпілотного управління.
При цьому, одним із тридцяти екологічно чистих машин, на думку видання Motoring може стати й автомобіль на паливних елементах, в розробці якого Audi скооперується з Hyundai.

Минулого року водневий кросовер Hyundai Nexo встановив новий рекорд, в цього року стало відомо скільки може коштувати кросовер Audi Q4 e-tron.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Галерея концепта Audi Q4 e-tron:
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest