Audi зупинить виробництво компактного хетчбека А1

Автор: Редакція | 19 Лип, 2021
Audi А1

Марка Audi офіційно підтвердила, що не продовжуватиме виробництво компактного хетчбека А1 після поточної генерації.

Сегменти кросоверів та позашляховиків продовжуються зменшувати ринкову нішу седанів та хетчбеків, то ж автовиробникам нічого не залишається, як знімати із виробництва моделі, на які падає попит. Ось й Audi підтвердила завершення генерації А1.
У довгому інтерв’ю виданню Automotive News, генеральний директор Audi Маркус Дюсманн підтвердив, що A1 буде знято після завершення виробництва поточного покоління. Хоча це не обов’язково означає, що у Audi не буде компактної моделі з такою назвою, але вона точно не використовуватиме ДВЗ.

На запитання про те, чи передбачають європейські стандарти викидів Євро-7 кінець для A1 та A3, Дюсманн відповів:

«Багато що буде залежати від кінцевої цілі Євро-7. Ми знаємо, що пропонувати двигуни внутрішнього згоряння у менших сегментах у майбутньому буде досить складно, оскільки витрати будуть зростати. Тому ми не матимемо наступника А1. Якщо нові правила Євро-7 не будуть занадто жорсткими, це дозволить нам більше інвестувати в електричні автомобілі».
Гендиректор Audi натякнув на можливу зупинку А1 у лютому наступного року й пояснив, що електрифікувати невеликі машини дорого та економічно невигідно. Як тільки A1 закінчить виробництво, швидше за все, початковою моделлю в лінійці Audi стане Q2, оскільки автовиробник не робитиме поки нічого меншого.

Стосовно інших моделей цієї лінійки, то до 2030 року Дюсманн очікує, що у моделей бренду будуть різні силові агрегати залежно від регіону. Audi вважає, що «на двигуни внутрішнього згоряння в Європі попит буде на рівні 20 відсотків», але ситуація може бути «іншою в Китаї та США».

Раніше Audi оголосила про припинення виробництва автомобілів із ДВЗ у 2033 році, а нещодавно анонсувала три концепт-кара Sphere: купе, седан та кросовер.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Audi А1:
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest