Audi представила електричний e-tron Sportback

Автор: Редакція | 20 Лис, 2019

Німецька компанія представила купе e-tron Sportback, що було створене за мотивами нещодавно презентованого електрокросовера e-tron. Проте на моделі дебютували й деякі зовсім нові технології.

Дизайн новинки в цілому збігається із зовнішністю e-tron – за винятком деяких істотних відмінностей. Зокрема, Audi стверджує, що завдяки силуету вдалося знизити коефіцієнт лобового опору до 0,25 (і це дозволило додати 10 км до запасу ходу). Крім того, Sportback отримав опціональні відеокамери замість дзеркал і абсолютно нову оптику, яку назвали Digital Matrix.

Читайте також:

У довжину Audi e-tron Sportback витягнувся на 4 901 мм при колісній базі в 2 928 мм, але за рахунок спадаючої лінії даху машина має трохи менше місця ззаду, ніж його побратим. Простір над головами пасажирів другого ряду зменшився на 20 мм, а обсяг багажника становить лише 555 л з можливістю збільшення до 1 595 л. Крім того, передбачений додатковий 60-літровий бокс під «капотом».

У конструкції фар застосовуються сотні тисяч мікродзеркал, довжина яких становить кілька сотих міліметра. Управляються вони електростатичними полями і можуть змінювати положення до 5 тисяч разів в секунду. Це дозволить e-tron Sportback помітно детальніше контролювати стан й напрямок світлового пучка, «висвічувати» потенційно небезпечні об’єкти на дорозі, а також «малювати» на стіні або асфальті анімовані малюнки.

Audi e-tron Sportback дебютував відразу в двох версіях. Старша на ім’я 55 quattro отримала ту ж силову установку, що й звичайний e-tron – два електромотора сукупною потужністю у 360 к.с. та 561 Нм крутного моменту, що дозволяє прискорюватися до 100 км/год за 6,6 секунди. У моделі також є режим «овербуст», в якому потужність збільшується до 408 к.с. і 664 Нм, а час розгону зменшується до 5,7 с.

А ось модифікація 50 quattro отримала 312-сильну силову установку та компактнішу батарею. Якщо старша версія здатна проїхати без підзарядки до 446 км (що помітно більше за Audi e-tron), то запас ходу молодшої становить 347 км. Розгін до 100 км/год – 6,8 секунди, максимальна швидкість – 190 км/год: на 10 км/год менше за 55 quattro.

Випускати електричне крос-купе будуть на брюссельському заводі Audi разом з e-tron. Продажі планується почати навесні наступного року, причому перші екземпляри будуть виконані в особливій комплектації edition one. Відрізнятися воно буде S-пакетом, камерами замість дзеркал, 21-дюймовими колесами з кольоровими гальмівними супортами, панорамним склінням, матричною оптикою, спортивними кріслами з особливою обробкою та іншим. Ціна в Європі – від 71 350 євро.

Джерело: Motor1

Галерея Audi e-tron Sportback
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф:
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest