Audi представила купеподібний концепт Q4 e-tron Sportback

Автор: Редакція | 08 Лип, 2020
Концепт Audi Q4 e-tron Sportback

Німецька марка Audi показала концепт компактного кросовера Q4 e-tron Sportback, який отримав кузов купе.

Концепт Q4 e-tron, що дебютував навесні минулого року в Женеві та який має стати найдоступнішим електричним Audi, отримав розвиток у вигляді купеподібного концепта Q4 e-tron Sportback.

Й хоча це поки лише концепт, але виробнича версія, яка з’явиться вже у 2021 році, навряд чи буде істотно відрізнятися.
Фактично, розробники дотримувалися того ж принципу, що й у випадку зі старшим дуетом e-tron / e-tron Sportback. Крос-купе має спортивніші обриси кузова, причому цей елегантний вигляд пішов на користь аеродинамічних характеристик: коефіцієнт лобового опору зменшився на 0,01 – до 0,26.

Технічно обидва представники лінійки Q4 e-tron ідентичні. Обидва побудовані на платформі MEB, розробленої спеціально для електромобілів, яка також лежить в основі кросоверів Volkswagen ID.4 та Skoda Enyaq iV. Обидва можуть похвалитися колісною базою в 2,77 метра, 306-сильним двомоторним повним приводом і батареєю на 82 кВт-години, що підтримує швидку 125-кіловатну зарядку і дозволяє проїхати до 450 км за циклом WLTP. І Q4 e-tron, і Q4 e-tron Sportback розвивають 100 км/год за 6,3 секунди і можуть розігнатися до максимальних 180 км/год.
Під час презентації концепту Q4 e-tron виробник заявив, що серійний варіант стане п’ятим електромобілем в лінійці – після e-tron, e-tron Sportback, Q2 L e-tron і e-tron GT. Дебютує він, як й передбачалося, до кінця поточного року.

Таким чином, купеподібний кросовер стане шостим. При цьому в продаж обидва варіанти надійдуть одночасно – наступного літа.

Нещодавно стало відомо, що Audi розробить 30 електрокарів та гібридів до 2025 року, а раніше про те, що електрокари Audi заряджаються швидше за інших конкурентів.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея концепта Audi Q4 e-tron Sportback:
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest