Розкішний кросовер Audi Q5 E-Tron дебютував у Китаї

Автор: Редакція | 19 Лис, 2021
Audi Q5 E-Tron 2022 року

Трирядний електричний позашляховик Audi Q5 E-Tron стане розкішною альтернативою для Volkswagen ID.6.

Audi здивувала багатьох у квітні під час Шанхайського автосалону, представивши електричний концепт-кар з «захопливою» назвою – Audi Concept Shanghai.

Тоді були припущення, що це буде версія Volkswagen ID.6, але з чотирма кільцями, що виявилося правдою в серпні, коли зображення електричного позашляховика були опубліковані в Міністерстві промисловості та інформаційних технологій (MIIT) як частина процесу омологації.

Від концепту в серію

Audi Q5 E-Tron 2022 року

Тепер Audi представила серійну модель на Автосалоні в Гуанчжоу 2021 року, яка називається Q5 E-Tron, й по суті є «перевдягненим» ID.6. При цьому новинка виглядає як збільшений Q4 E-Tron, але трирядний електрокар не є занадто роздутим.

Новий електричний позашляховик — це друга модель Audi, розроблена СП VW-SAIC ексклюзивно для китайського ринку після досить інтригуючого седана A7L, представленого на початку цього року. Технічно Q5 E-Tron є розкішною версією ID.6 X, оскільки друга версія ID.6 Crozz виготовляється іншим спільним підприємством з FAW.

Семимісний позашляховик має довжину 4876 міліметрів, точно таку ж довжину, як й модель VW, та має ідентичну колісну базу розміром 2965 мм.

Комплектації

Audi Q5 E-Tron 2022 року

Audi також має намір продавати Q5 E-Tron з шестимісним компонуванням та «капітанськими» кріслами для другого ряду. Пропонуватимуться моделі з індексами «40» і «50», виконані в білому та червоному кольорах із заднім й повним приводом відповідно.

«40» отримує акумулятор ємністю 83,4 кВт-год і єдиний електродвигун, встановлений ззаду, який забезпечує 201 к.с. Топова «50» отримає й двигун спереду, що забезпечить загальну потужність 302 к.с., використовуючи той самий акумулятор, що й менша версія. Також буде базова версія «35» із заднім приводом, 177 к.с. та меншою батареєю на 55 кВт-год.
Q5 E-Tron на базі MEB залишиться лише в Китаї, тоді як Європа та Північна Америка отримають більш досконалий Q6 E-Tron. Він має бути представлений наступного року як перший електромобіль Audi на платформі PPE, розробленій спільно з Porsche і поєднаний з Macan наступного покоління.

Раніше Audi представила рестайлінговий седан A8, а також дебютував концепт Grandsphere.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Audi Q5 E-Tron 2022 року:
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest