Audi представила спортивний та дизельний SQ5 Sportback TDI

Автор: Редакція | 28 Лис, 2020
Audi SQ5 Sportback TDI 2021 презентація

Німецька марка Audi показала дизельний кросовер SQ5 Sportback TDI, який отримав традиційний купеподібний стиль.

У вересні Audi вже представила оновлену модель Q5 Sportback, а тепер розсекретила її дизельну версію. Фактично, за раніше презентованого дизайну, розробникам залишилось лише помістити вже знайому техніку в оновлений кузов.
Крос-купе оснащується трилітровим турбодизелем V6 на 341 к.с. і 700 Нм із помічником у вигляді 48-вольтного стартер-генератора, восьмиступеневого автомату і постійним повним приводом. На розгін до сотні витрачаються ті ж 5,1 секунди, максимальна швидкість обмежена електронікою на позначці в 250 км/год.

Audi SQ5 Sportback TDI 2021 року
Audi SQ5 Sportback TDI 2021 року

В Європі Audi SQ5 Sportback TDI отримає в базовій комплектації 20-дюймові диски, аналогові прилади, комбіновану оббивку, кліматичну установку. За доплату запропонують пневмопідвіску з особливими налаштуваннями, активний задній диференціал, 21-дюймові колеса.

Для ринку США призначений Audi SQ5 Sportback з трилітровим 354-сильним бензиновим V6 і восьмиступеневим автоматом, як у звичайного SQ5.
В Україні поки офіційно продається лише Q3 Sportback, який оснащується 150-сильним бензиновим 1,4-літровим двигуном та автоматичною коробкою передач.

Нещодавно Audi також оновила «заряджений» кросовер SQ5, а навесні тюнинг-ательє ABT вперше «прокачало» гібридний Audi Q5.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Audi SQ5 Sportback TDI 2021 року:
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest