Кількість аварій від «повільних» водіїв зросла в Британії

Автор: Редакція | 26 Гру, 2019

Згідно з дослідженням британського Міністерства транспорту, за останні п’ять років кількість людей, які загинули або отримали серйозні травми внаслідок ДТП через занадто повільне водіння, зросла на 75 відсотків.

За даними Daily Star, лише минулого року у Великій Британії 26 людей отримали серйозні поранення, двоє загинули внаслідок ДТП, викликаних невиправдано низькою швидкістю одного з учасників руху. Ще 132 людини отримали незначні або середні пошкодження.

Сама повільна їзда рідко є безпосередньою причиною інцидентів або травм. Однак існують через неї виникаю небезпечні ситуацію. Непрораховані обгони, виїзд на зустрічну смугу, аварії в створеному трафіку та роздратованість інших водіїв  можуть бути безпосередньо пов’язані з повільною їздою.

Читайте також:

У той же час у Великій Британії передбачені штрафи за водіння набагато повільніше встановленого обмеження швидкості – водієві доведеться заплатити 100 фунтів, а також він отримує три штрафні бали. Але навіть це не завжди змушує водіїв їздити швидше.

«Мене нітрохи не дивує ця тривожна статистика», – сказав Х’ю Бладон, засновник Альянсу британських водіїв. – Їхати надто повільно – це взагалі егоїстично і прямо-таки безглуздо, і це рецепт аварії».

«Я давно привертаю увагу до того, що занадто повільна їзда викликає розчарування у інших людей і може змусити їх здійснити маневр обгону, що є найнебезпечнішим, що ви можете зробити на дорогах».


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest