Сотні нових автомобілів затонули в Детройті після масових опадів

Автор: Редакція | 28 Чер, 2021
Автомобілі повінь Детройт 2021

Нові автомобілі концерну Stellantis ледь виїхали з виробництва й затонули на паркінгу в очікуванні відправлення.

Сильні дощі в штаті Мічигані цього тижня призвели до повені в районі Детройта, а це, в свою чергу, спричинило труднощі для людей, які намагалися пересуватися містом.
Проте постраждали також великі автовиробники, які мають виробництва в цьому регіоні. Зокрема концерн Stellantis потенційно втратив сотні абсолютно нових автомобілів, коли майданчик для відправлення на Північному складальному заводі ім. Джефферсона North Stellantis (JNAP) тимчасово перетворився на справжнє озеро у суботу.

Відео, розміщене в соціальних мережах, демонструє машини, включаючи багато кросоверів Dodge Durango, занурені до ліній даху. Окрім Durango, «затонули» й інші моделі Stellantis: Charger, Challenger, мінівени та пікапи, які чекали відправлення до дилерів.

Взагалі, на цьому заводі Stellantis збираються Jeep Grand Cherokee, Jeep Grand Cherokee SRT та Dodge Durango, а також Jeep Grand Cherokee L на сусідньому збірному заводі Mack Trucks.

Компанія Stellantis підтвердила повінь та заявила, що поки не оцінила розмір збитків.
«Внаслідок сильних штормів, які пройшли через Детройт 25 червня, багато швидкісних магістралей, вулиць та районів зазнали значних затоплень, включаючи Північному збірному заводі ім. Джефферсона та сусідній майданчик для відправлення», – сказано в заяві компанії.

Також у компанії додали: «Воду з заводу видалили, а другу зміну відновили о 16:30. Буде проведена оцінка стану автотранспорту на майданчику. На даний момент ми не маємо жодної додаткової інформації, якою можна поділитися».

Губернаторка штату Мічиган Гретхен Вітмер вже оголосила надзвичайний стан для округу Вейн (де розташований Детройт), після того як за 24 години на Детройт випало більше 15 см дощу.

Видання New York Times також повідомило, що 50 автовласників довелося рятувати зі їхніх автомобілів, а понад 350 автомобілів (не лише Stellantis) зазнали певного збитку під час шторму.
Також місцеві видання повідомляють, що Ford ненадовго призупинив виробництво F-150 на заводі вантажівок у Дірборні, оскільки співробітники мали труднощі з проїздом на завод. Ford тимчасово зупинив виробництво й нового Bronco на Мічиганському збірному заводі через пошкодження даху.

Отже, можна припустити, що через деякий час деякі із затоплених автівок потраплять на аукціони з продажу, а далі розійдуться по іншим країнам.

Раніше повідомлялось, як на початку року понад 40 автомобілів витягнули з річки біля Нашвілля, а затонулий корабель з автомобілям підняли з дна океану.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Car and Driver


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest