Понад 40 автомобілів витягнули з річки біля Нашвілля

Автор: Редакція | 26 Січ, 2021
Затонулі машини у Нашвілі

Велику кількість автомобілів витягнуто з водойм біля міста Нашвілл.

Місто Нашвілл відоме як «Музична столиця США» має не лише велику історію з часу свого заснування у 1779 році, але, як виявилось, й дуже засмічені водойми.
За минулий тиждень група водолазів-добровольців витягла понад 40 машин із річок біля міста. Фактично, кілька людей об’єднались навколо свого хобі та вирішили з користю проводити свій час під водою.

Затонулі машини у Нашвілі

Свою ініціативу вони назвали «Adventures With Purpose» (Пригоди з метою») й тепер допомагають витягувати автомобілі з місць, куди поки не може дістатися місцева влада.

Затонулі машини у Нашвілі

Проте така прагнення все ж не залишилось непоміченим й нещодавно мер міста Джон Купер також високо оцінив неймовірно складну роботу організації, що фінансується виключно за рахунок пожертв, та дайверів, які працюють безкоштовно.
Очевидно, що всі автомобілі перебувають у різному стані аварійності й кожен із них має власну історію, проте місцеві чиновники спробують розробити інструменти, аби у подальшому призведуть до меншої кількості автомобілів на дні водойм.

Раніше повідомлялось, що минулого року у США затонув корабель із автомобілями, а наприкінці 2020 року затонулий корабель почали піднімати.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest