Автовиробники відмовляться від викопного палива до 2040 року – Audi

Автор: Редакція | 25 Кві, 2022
Audi e-tron GT 2022 року - виробництво

Генеральний директор Audi Маркус Дюссманн вважає, що європейські автовиробники мають відмовитися від викопного палива до 2040 року.

Бос Audi закликав не лише до відмови від викопного палива, але й для швидшого розширення потужностей відновлюваної енергії в Баварії, де базується німецький автовиробник.

Дискусії навколо можливого ембарго на російський газ у світлі вторгнення в Україну посилили тиск на компанії та уряди щодо розширення інвестицій у відновлювані джерела енергії, при цьому Mercedes-Benz обіцяє нові інвестиції у вітрову та сонячну енергію, щоб допомогти своїм електростанціям.

В Audi пропонують сміливіші кроки

Audi e-tron GT 2022 року - виробництво
Audi e-tron GT 2022 року

«Давайте будемо сміливими як європейці та візьмемо на себе зобов’язання повністю відмовитися від викопного палива з 2040 року, – сказав Маркус Дюссманн на конференції. – Ми повинні направити всю нашу енергію на батарейні електромобілі для індивідуальної мобільності».

Як відомо, Audi припиняє продавати автомобілі з двигуном внутрішнього згоряння з 2033 року. Її материнська Volkswagen Group зробить аналогічний крок у 2035 році в Європі, а пізніше в Китаї та Сполучених Штатах.

Тим не менш, інші автовиробники, такі як BMW, застерігають від надто швидкого зосередження виключно на виробництві електромобілів, оскільки попит на двигуни внутрішнього згоряння все ще високий.

Уряд Німеччини вже заявив, що націлений на поетапну відмову від вугілля в ідеалі до 2030 року і прагне задовольнити всі потреби країни в електроенергії за рахунок постачання з відновлюваних джерел до 2035 року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Automotive News


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest