Безпілотний стартап Яндекс зупинив діяльність у США

Автор: Редакція | 05 Бер, 2022
Hyundai Sonata Yandex

Російська компанія Яндекс припинила тестувати безпілотний стартап роботаксі в США.

У п’ятницю компанія Яндекс заявила, що призупинила тестування свого парку роботаксі в місті Анн-Арборі, штат Мічиган, і більше не здійснює доставку в ресторани за допомогою шестиколісних тротуарних ботів Rover в університетських містечках по всій країні.

«Наш автопарк для тестування в Анн-Арборі на даний момент призупинений, але ми сподіваємося відновити роботу в майбутньому», — сказав речник компанії для Automotive News.

Яндекс припинив свою діяльність на другий тиждень війни Росії та України, адже на фоні міжнародного резонансу бізнес по всьому світу розриває зв’язки з російськими компаніями.

Однією з них стала служба доставки їжі Grubhub, яка в четвер заявила, що припиняє співпрацю з Яндексом. Дві компанії працювали разом у кампусах Університету штату Огайо та Університету Арізони.

«Ми працюємо з нашими партнерами з кампусу над альтернативними варіантами послуг, оскільки з часом ми відходимо від Яндекса», — сказав представник Grubhub у п’ятницю.

Яндекс стверджує, що боти доставки, які використовуються в цих містах, будуть переміщені в місця за межами США.

Крім ботів Rover стартап Яндекс також випробував сім роботаксі Hyundai Sonata навесні 2021 року, але схоже цей проект теж буде закритий.

Цікаво, що у Яндекса були співробітники в Анн-Арборі, але компанія могла дистанційно керувати Роверами через центр у Москві, якщо ті опинялися в складній ситуації.

Раніше стало відомо, що міжнародний автопром залишає Росію, а нещодавно Volkswagen та Skoda зупинили продажі та виробництво на Росії.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest