У Білорусі почали випуск конкурента Renault Arkana

Автор: Редакція | 18 Жов, 2020
Geely Xing Yue

Білоруський завод «БелДжі» почав виробництво нового кросовера-купе Geely FY11, який також продаватиметься під ім’ям Tugella. В певному сенсі, цей кросовер стане конкурентом Renault Arkana.

Лише нещодавно в Україні було оголошено про великовузлове збирання кросовера-купе Renault Arkana, як у Білорусі теж стартувало виробництво кросовера з аналогічним кузовом та аналогічним способом – машинокомплекти для новинки постачатимуться з Китаю, де модель відома як Geely Xing Yue.
Проте навряд «Аркана» української комплектації перетинатиметься з Geely FY11 на ринках продажів. Принаймні, офіційно.

Китайський кросовер продаватиметься виключно в Білорусі та Росії й коштуватиме на порядок дорожче «Аркани». Так, наприклад, якщо базова версія «французького» кросовера у наших сусідів вартує від майже 14 тисячі доларів (в Україні, до речі, від 21 тисячі доларів), то Geely FY11 запропонують від 28 тисяч доларів за базову комплектацію.

Geely Xing Yue
Geely Xing Yue

Й це, зрозуміло, адже якщо Renault Arkana збирається на застарілій платформі від Групи Renault – B0 (Global Access), то китайське крос-купе отримало всі переваги від роботи з брендом Volvo. Фактично, Geely FY11 побудований на архітектурі Volvo XC40.

Geely Xing Yue
Інтер’єр Geely Xing Yue

Більш того, Geely одразу запропонує максимум доступних «фішек» для машини, як то великий тач-скрін медійної системи, передні крісла з електрорегулюванням, підсклянники з підігрівом та охолодженням, а також сучасні системи активної безпеки й допомоги водієві.

Єдиним недоліком новинки від Geely можна вважати пропозицію лише одного 2,0-літрового двигуна, агрегованого з восьмиступеневим автоматом від Aisin. Проте покупці зможуть обирати рівень потужності (199 або 238 к.с.) та привід (передній або повний).
До речі, завод «Белджі» працює з осені 2017 року й збирає також інші моделі Geely – Atlas, Emgrand X7 і Emgrand 7.

Влітку також стало відомо, що у Білорусі почали збирати компактний паркетник Changan.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Geely Xing Yue:
Фотограф: Geely
Фотограф: Geely
Фотограф: Geely
Фотограф: Geely
Фотограф: Geely
Фотограф: Geely
Фотограф: Geely
Фотограф: Geely
Фотограф: Geely

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest