Renault презентувала кросовер Arkana українського виробництва

Автор: Роман Галімон | 16 Вер, 2020
Renault Arkana 2019 року

Французька компанія Renault показала першу модель, яка буде зібрана в Україні. Виробництво кросовера Arkana відбуватиметься на Запорізькому автомобілебудівному заводі.

Вперше для України компанія Renault почне збирання своєї моделі на території України. Чутки про це ходили давно, а підтвердження знайшлось лише за тиждень до презентації.

Крім того, й ЗАЗ вже оголосив про свою готовність до спільного проекту з Групою Renault, адже на початку року проводив тестові збирання із машинокомплектів.
Хто такий кросовер Arkana?

Renault Arkana 2019 року
Кросовер Renault Arkana 

Кросовер-купе Arkana був фактично розроблений Renault для ринку Росії, хоча пізніше був запущений на ринку Китаю, де виробляється спільним підприємством із концерном Dongfeng, а також у Кореї як модель Samsung XM3.

«Аркана» отримала в свою основу вже перевірену платформу B0 (Global Access), на якій побудовані актуальні генерації Logan та Duster.

При цьому, крос-купе довший (4545 мм проти 4341 мм), ширший (2063 мм проти 2052 мм) за «Дастер», хоча останній трохи вищий (1693 мм проти 1565 мм у «Аркана»).

Звісно, Arkana має сучасніший стиль, схожий на інші моделі Renault. Й це не дивно, якщо враховувати, що Duster виробляється заводом Dacia.
Під капотом

Renault Arkana 2019 року
Renault Arkana

Проте, найголовніше, на Україну прийде сучасний 1,3-літровий бензиновий турбомотор TCe 150, який був розроблений спільно з Daimler та агрегується варіатором X-Tronic виробництва японської компанії Jatco (CVT8), що знайомий за Renault Koleos.

Крім того, для Arkana пропонуються вже знайомі за «Дастером» двигуни й трансмісії: 1,6 літровий бензиновий двигун на 114 к.с. із переднім приводом та п’ятиступеневою «механікою» та автоматом CVT X-Tronic. Присутня також й версія з повним приводом, яка пропонується лише «на ручці».

Проте версії з 1,3-літровимTCe 150, (потужністю, звісно, 150 к.с). будуть агрегуватися лише із автоматом X-Tronic, хоча пропонуватимуть передній або повний привід.
Комплектації

Renault Arkana 2019 року
Інтер’єр Renault Arkana

За аналогією з іншими моделями Arkana продаватиметься в чотирьох комплектаціях: Life, Zen, Intense та одна особлива версія Intense +.

Ціни на кросовер стартують від 497 900 грн (17 643 дол.) за версію Life, яка комплектується 114-сильним 1,6 бензиновим двигуном та 5-ступеневою механікою.

А повнопривідна версія Intense із згаданим 1,3-літровим турбінним двигуном та повним приводом доступна за ціною від 739 300 грн (26 197 дол.). При цьому комплекція Intense+ пропонує додаткові «фішки» у вигляді преміум-системи Bose, multi-view камери, підігрів задніх бокових сидінь та шторки безпеки для переднього та заднього ряду.

До речі, нещодавно Motorcar аналізував ціну Arkana в Росії, а саме звідти будуть завозитись машинокомплекти для збирання на ЗАЗ. Отже найдоступніша комплектація Arkana Life коштує в Росії 13849 дол. США, а версія із двигуном TCe 150 коштує найдешевше у комплектації Drive – 16 941 тис. дол. США

В Україні ж найдешевша версія із двигуном TCe 150 коштуватиме у комплектації Zen – 618 400 грн (або 21 943 дол. США).

Тобто виходить, що ціна адаптованої Arkana коштуватиме дорожче російського аналога на 4-5 тисяч доларів. Проте Група Renault пропонує бонусні програми, які можуть значно знищити вартість моделі.

Відео з презентації

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Галерея Renault Arkana 2019 року:
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest