ЗАЗ оголосив про старт виробництва автомобілів Renault

Автор: Редакція | 10 Вер, 2020
Renault Arkana 2019 року

Запорізький Автомобілебудівний Завод оголосив про початок виробництва автомобілів Groupe Renault для українського ринку.

Лише вчора компанія Renault анонсувала на 16 вересня презентацію нової моделі й видання Motorcar припустило, що це може бути локалізована версія кросовер-купе Arkana.

Вже сьогодні компанія «УкрАвто», яка володіє ЗАЗом, оголосила, що цей проект буде реалізовано на потужностях в Запоріжжі та стане ознакою відродження автомобільної промисловості в Україні.
Раніше вже повідомлялось, що Renault вже інспектували виробничі лінії заводу й відбулося тестова збирання, але моделей ВАЗ. Проте тепер стало відомо, шо перед початком нового проекту, ЗАЗ пройшов масштабну модернізацію.

В прес-релізі компанія сказано, що заводська виробнича лінія відповідатиме міжнародним стандартам якості Groupe Renault й на заводі розгорнута система якості «Alliance Production Way».
Голова Правління ЗАЗ Микола Євдокименко заявив: «Ми пишаємося тим, що реалізуємо цей проект, який створить нові робочі місця і сприятиме розвитку вітчизняного автопрому. Локалізоване збирання дозволяє нам залишатися в безпосередній близькості до наших клієнтів і адаптувати пропозицію і сервіс до потреб ринку».

Поки невідомі масштаби запланованого виробництва та навіть не оголошена назва моделі, але якщо враховувати, що незабаром планується презентація лише однієї моделі, то йдеться швидше за все про великовузлове збирання моделі Renault Arkana, деталі для якої будуть постачатися або з Росії або з Китаю.
Компанія Renault вже п’ятий рік поспіль залишається лідером на ринку України, у більшості завдяки продажам бюджетних моделей Logan, Sandero та Duster. Але якщо врахувати, що в нашій країні продається лише до 80-90 тисяч нових машин на рік, а того ж «Дастера» було реалізовано у кількості 5 тисяч штук, то навряд чи кількість вироблених «Аркан» теж сягатиме аналогічних показників.

Керуючий директор Groupe Renault Export Регіон Євразія Макс Міссана заявив: «Український ринок має для нас високий потенціал, завдяки своєму місцю розташування і зростаючому інтересу до нових автомобілів. Група Renault має сильні позиції в Україні і зберігає своє лідерство на ринку. Цей проект означає, що ми і наші партнери впевнені в тому, що бренди “Зроблено в Україні” будуть на тому ж рівні якості, що і продукція інших заводів Групи Renault».

Проте компанія Renault вже давно розраховує, що ринок нових автомобілів в Україні почне оживати й почне «перетягувати» клієнтів із сегменту вживаних машин. Однак, чи зможе бренд «Зроблено в Україні» стати мотивом для купівлі нових машин? Незабаром дізнаємось її вартість!

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook та Twitter.

Галерея Renault Arkana 2019 року:
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest