Renault підготувала нову модель спеціально для України

Автор: Редакція | 09 Вер, 2020
Анонс Renault Arkana

Компанія Renault оголосила про презентацію нової моделі, яка буде представлена 16 вересня. Що ж це може бути?

Цього року вже були чутки, що Renault веде перемовини з українським заводом ЗАЗ про великовузлове збирання якоїсь моделі.

Спочатку були припущення, що це можуть бути автомобілі російського ВАЗу, який входить до концерну Renault, але потім з’ясувалось, що далі тестової партії справа не просунулась й відбулась вона, швидше за все, на замовлення місцевого дилера.

Тепер з’явились підозри, що Renault збирається представити кросовер-купе Arkana, який фактично був розроблений для ринку Росії, хоча пізніше був запущений на ринку Китаю, де виробляється спільним підприємством із концерном Dongfeng, а також у Кореї як модель Samsung XM3.
BMW X4 для бідних

Renault Arkana 2019 року
Renault Arkana 2019 року

Багато хто називає Renault Arkana альтернативою до преміум купе-кросоверів, які фактично створили цей напрям на ринку звичних кросоверів та позашляховиків.

Проте, «Аркана» отримала в свою основу вже перевірену платформу B0 (Global Access), на якій побудовані актуальні генерації Logan та Duster.

При цьому, крос-купе має сучасніший стиль, схожий до речі на знятий з продажів в Україні Captur, адже був презентований лише у 2018 році.

До речі, Arkana зокрема оснащується вже широковідомим 1,3-літровим бензиновим турбомотором TCe 150, який ніяк не доїде до України. Двигун був розроблений спільно з Daimler та агрегується варіатором X-Tronic виробництва японської компанії Jatco (CVT8).

Все це дозволяє бути автомобілю як економічному, так й надійному.

Звісно, на даний час невідомо, які саме комплектації можуть опинитися в Україні (до речі, можуть бути доступними передній або повний привід), але крос-купе точно не має відібрати клієнтів у «Дастера», а стати заміною для Captur або навіть альтернативою для іншого кросовера Kadjar.
Всі в плюсі?

Анонс Renault ArkanaRenault Arkana 2019 року

Такий розвиток подій може призвести до пожвавлення на українському авторинку та й на автовиробництві.

Враховуючи, гарний попит в нашій країні на кросовери такий крок може себе швидко виправдити, якщо збирання моделі буде локалізовано в Україні.

Питання лише в тому, звідки походитимуть ці машинокомплекти?

Чи можливо, Renault представить зовсім іншу модель й здивує нас всіх? Можливо під покривом ховається мінівен Scenic? Чи хетчбек Megane?

Але це точно не новий Sandero Stepway, який має дебютували лише 29 вересня.

10 вересня 2020 року ЗАЗ оголосив про старт виробництва автомобілів Renault.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook та Twitter.

Галерея Renault Arkana 2019 року:
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest