BMW ще більше наблизилась до дебюту компактного седану

Автор: Редакція | 15 Жов, 2019

Компанія BMW опублікувала чергові тізери 2 серії Gran Coupe та пообіцяла повністю розсекретити новинку вже незабаром.

BMW готується вступити в боротьбу за покупця з Mercedes-Benz та Audi в сегменті компактних седанів, але за великим рахунком, з огляду на обраний баварцями формат «чотирьохдверного купе», основним конкурентом майбутньої «двійки» стане Mercedes-Benz CLA.

Читайте також:

Судячи з малюнку решітки радіатора на тізері, першою буде презентована найпотужніша версія BMW 2 серії Gran Coupe з індексом M235i. Вона отримає, як очікується, той же самий дволітровий турбомотор, що встановлюється на найпотужнішу модифікацію «одинички» нового покоління разом із безальтернативними повним приводом й восьмидіапазоним автоматом. Розвивати ж він буде трохи більше 300 к.с. та 450 Нм. Відповідно, розгін до 100 км/год у машини становитиме займе приблизно 4,8 секунди.

Крім того, седану обіцяні спойлер на кришці багажника, оригінальна задня оптика, вентиляційні отвори в задньому бампері та навіть динамічніший силует. Інтер’єр же для купе, найімовірніше, запозичать у BMW 1 серії – як й інші силові агрегати.

BMW 2 серії Gran Coupe дебютує наживо на листопадовій виставці в Лос-Анджелесі. Дата появи новинки у продажу поки не оголошена.

Джерело: Motor1

Галерея BMW 2 серії Gran Coupe
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest