Оновлений BMW 3 серії «представили» на рендері

Автор: Редакція | 24 Вер, 2021
BMW 3 серія

Актуальна генерація BMW 3 серії може отримати незабаром цікаві оновлення екстер’єру та техніки.

BMW досягла значних успіхів із 3-ю серією, але якою б не була машина, завжди є місце для вдосконалення. Для деяких фанатів марки стиль та техніка нинішнього сьомого покоління моделі є ідеальними.
Проте незабаром 3-ю серію чекає рестайлінг, адже наближається середина існування генерації. Модель вже кілька разів потрапляла в об’єктиви фотошпигунів й видання CarBuzz вирішило створити свій рендер можливого вигляду новинки BMW, тим більш в Управління патентів і торгових марок США були подані деякі заявки на патенти, які виглядають так, ніби вони призначені для оновленої 3-ї серії.

Очікується, що фари нової 3-ї серії отримають невеликий редизайн, усунувши перелом і перейшовши до більш традиційного кластера.

Патентні креслення свідчать про те ж саме, але решта конструкції бампера теж зміниться. Було виявлено два варіанти бамперів: один виглядає як версія M Sport, а другий – як стандартний варіант для базової моделі.
Останні шпигунські знімки 3-ї серії (нижче у фотогалереї) все ще показують багато камуфляжу на передній частині, що ускладнює визначення бамперів, але, схоже, новинка успадкує деякі риси трикутного дизайну з нового купе 2-ї серії.

Також ще минулого року з’явились припущення стосовно появи повністю електричної 3-ї серії. Очікується, що розвиток оновлень незабаром завершиться, й рестайлінг моделі дебютує до кінця року.

До речі, у квітні цього року BMW представила нові M3 та M4 Competition xDrive, а у червні оновлені кросовери X3 та X4.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея BMW 3 серії (шпигунські фото):
Фотограф: Carbuzz.com
Фотограф: Carbuzz.com
Фотограф: Carbuzz.com

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest