BMW 3-ї серії перетворять на електромобіль

Автор: Редакція | 27 Чер, 2020
BMW 3 Серія, електромобіль

Німецький автовиробник BMW планує створити ще одного суперника для Tesla Model 3.

В актуальній лінійці BMW 3-ї серії вже присутні седан та універсал 330e із плагін-гібридною установкою, але компанія вирішила йти далі: в рамках масштабної програми електрифікації вирішено додати своїй найпопулярнішої моделі версію, у якій зовсім не буде ДВЗ.

Чутки про це ходили вже давно, а тепер з’явились й фотодокази.
Шпигуни зняли прототип із наклейкою Electric Test Vehicle. Вихлипні патрубки у нього з очевидної причини відсутні, а передня частина виглядає дещо переробленою, хоча камуфляж заважає розглянути деталі.

Швидше за все, електромобіль додадуть у лінійку протягом планового рестайлінгу, тобто у 2022-2023-х роках. На відміну від BMW i4, який обіцяє стати найпотужнішим представником четвертої серії, включаючи й M4, електрична «трійка» буде орієнтована скоріше на практичність й великий запас ходу, а не на видатну динаміку.

Очікується, що, подібно до кросовера iX3, вона буде задньопривідної в базовій комплектації, хоча пізніше можуть випустити спортивний двомоторний варіант для боротьби з Tesla Model 3 Performance.
Питання про ім’я залишається відкритим: оскільки маленький хетчбек i3 поки знаходиться у виробництві, привласнити цей індекс седану BMW не вдасться.

Цього місяця BMW оновила спортивний седан M5, а раніше представила нову 4-ю серію з новою великою решіткою.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея електромобіля BMW 3-ї Серії:
Фотограф: InsideEVs
Фотограф: InsideEVs
Фотограф: InsideEVs
Фотограф: InsideEVs
Фотограф: InsideEVs
Фотограф: InsideEVs
Фотограф: InsideEVs

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest