Новий BMW 5-ї серії «уявили» на рендері

Автор: Редакція | 07 Вер, 2021
BMW 5 серія

Нове покоління BMW 5-ї серії спіймали під час виробничих тестів та зобразили можливий вигляд на рендері.

Проходження Мюнхенського автосалону зовсім не скасовує того факту, що виробники продовжуються працювати над концептами та серійними автомобілями.

В той час, як BMW презентувала світу свою концепцію міського електромобіля i Vision Circular та майбутню стратегію виробництва й утилізації електрокарів, зовсім поруч біля міста фотошпигунами було спіймано нове покоління 5-ї серії у повному камуфляжі.
Фактично, прототипи «засвітились» на околицях Мюнхена, неподалік від місць, де проходить автосалон.

Й хоча обидві машини мали однаковий камуфляж, вочевидь, одна з них була гібридною моделлю, а інша – традиційним автомобілем із двигуном внутрішнього згоряння. Інтер’єр був сильно замаскований, аби його розгледіти через вікна.

Що очікувати від нового покоління 5-ї серії?

BMW 5 серія

Оскільки всі нові моделі BMW отримують сучасну систему компанії iDrive, припускається, що наступне покоління 5-ї серії також матиме цю технологію, вперше представлену на позашляховику iX.

Це означає, що на приладовій панелі будуть домінувати два великих екрани з оновленим програмним забезпеченням, новими програмами та функціями.

BMW 5 серія

Проте, на разі модель перебуває на тій стадії випробування, коли ще максимально вкрита захисним камуфляжним покриттям.

Тим не менш, нова 5-а серія має отримати повну лінійку двигунів: згоряння, гібридних, плагін-гібридних та електричних. Електрифікація буде основним фокусом, оскільки версії PHEV та EV, як очікується, отримають найбільше інновацій та модернізацій.
На основі вже наявних фотографій, видання Motor1 зробило зображення можливого вигляду (рендер) BMW 5-ї серії, в якому автомобіль отримає більші розміри та передню частину з новими вузькими фарами.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея BMW 5 серії (шпигунські фото):
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest