Мюнхенський автосалон 2021: очікувані новинки

Автор: Редакція | 02 Вер, 2021
Мюнхенський автосалон

Усі новинки та дебюти, які очікуються на Мюнхенському автосалоні IAA Mobility 6 вересня 2021 року

Перший Мюнхенський автосалон розпочнеться цього вересня з дня преси 6 вересня, а наступного дня двері відкриються для публіки. Офіційно Мюнхенський автосалон називається IAA Mobility, і він поширюється по всьому місту, з традиційним автосалоном, а також виставками в центрі міста і навіть тестовою трасою, яка з’єднує дві основні локації.
На автосалоні відбудуться презентації кількох нових моделей, і про всі найважливіші з них можна прочитати нижче.

Вже відомо, що будуть присутні Audi, BMW, Cupra, Dacia, Ford, Hyundai, Mercedes, MINI, Polestar, Porsche, Renault, Rolls-Royce, Smart та Volkswagen, хоча лише кілька з цих автовиробників оголосили про те, що вони будуть показувати. Примітно, що бренди Stellantis, включаючи Vauxhall, Peugeot, Citroen та Fiat, не будуть присутні на виставці.

Мюнхенський автосалон, який замінить традиційний Франкфуртський автосалон цього року, буде побудований навколо району Summit – типового простору автосалону з новими машинами та презентаціями. Тут репортери можуть поспілкуються з керівниками галузі та отримають ексклюзивні новини.
За допомогою Blue Lane (тестової траси, яка проходить від конференц-центру до центру міста), відвідувачі зможуть випробувати нові продукти, включаючи автомобілі та велосипеди, – оскільки це автосалон орієнтований на всі види мобільності, а не лише на автомобілі.

Друга локація – це відкритий простір у центрі міста, де мешканці та гості Мюнхена зможуть побачити нові автомобілі та інший транспорт, а також будуть розважальні та інші заходи.

Мюнхенський автосалон 2021: від А до Я

 

 

 

 

 

 

  • Porsche concept

 

 

  • Smart SUV concept

 

 

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest