Новий BMW 7 серії «представили» на рендері

Автор: Редакція | 09 Лип, 2021
BMW 7 Series

Флагманський седан BMW 7 серії має отримати нове покоління вже у 2023 році й може здобути новий екстравагантний екстер’єр.

Лише вчора з’явились рендери можливого вигляду великого позашляховика BMW X7, а сьогодні в аналогічному стилі зобразили найбільший седан бренду 7 серії.
Як йому й належить, флагманський седан BMW 7 серії вже давно відіграє важливу роль для компанії на ринку преміальних авто та є основним конкурентом для Mercedes S класу, який повністю оновився минулого року.

Отже прийшов час оновити й «біммер». Після своєї появи у 1970-х роках, для 7 Series це буде вже сьома генерація й очікується, що вона буде виглядати неймовірно, як на рендері від Motortrend.

Що чекати від новинки?

BMW 7 серії 2019 року

У світі, де домінують позашляховики, великий седан має ще довести, що для нього все ще є місце.

За припущеннями, нове покоління 7 серії буде не просто машиною для задніх пасажирів, а провокуватиме власника самому сісти за кермо й управляти надзвичайно комфортним та розкішним автомобілем.

Крім того, наступна генерація має отримати й сучасні інформаційно-розважальні системи, поліпшену безпека та вдосконалені технології допомоги водієві.
Двигуни та платформа

BMW 7 серії 2019 року

BMW 7 серії 2023 року буде побудований на модульній архітектурі, яка лежить в основі нинішнього i4 та пропонує безліч варіантів трансформації. Двигуни I-6 та V-8 із турбонаддувом, швидше за все, перенесуть з нинішньої 7 серії із трохи збільшеною потужністю. Однак V-12, присутній на M760Li, майже напевно поступиться місцем гібридам через жорсткіші глобальні норми викидів.

Восьмиступенева автоматична коробка передач спрямовуватиме потужність або на задні, або на всі чотири колеса.

BMW 7 серії 2019 року

Однак головна новина для модельного ряду полягає в тому, що у 2023 році також буде доступний повністю електричний автомобіль, який вже засвітився минулого року. Хоча деталей налаштування цієї версії мало, можна з упевненістю припустити, що діапазон, вихідна потужність та конфігурації двигуна, як мінімум, будуть відповідати конфігураціям BMW i4 M50.

Це означає – у версії з найвищою технічною характеристикою – щонайменше 500 к.с. від пари електродвигунів, акумулятор на 100 кВт-год та щонайменше 480 км пробігу за один заряд. При цьому електрокар може отримати й назву «i7», але це не підтверджено.
Ціна та дата дебюту

BMW i7.  Фото: Motor1

Ціни на поточну 7 серію починаються від 86 000 доларів, але базова ціна нового автомобіля підвищиться ближче до 90 000 доларів. З вилученням M760Li з лінійки, найпотужніша комплектація 7 серії стане вищезгаданим варіантом електромобіля, який, ймовірно, коштуватиме близько 140 000 доларів.

Презентація моделі ймовірно відбудеться вже наступного року, а поява в салонах на початку 2023-го.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest