BMW завершила виробництво i3 спеціальною комплектацією

Автор: Редакція | 06 Сер, 2022
BMW i3

Останні 18 екземплярів BMW i3 були виставлені в чергу на заводі BMW Welt у Німеччині для спеціального заходу.

Після вражаючих восьми з половиною років виробництва з чвертю мільйона одиниць, проданих у 74 різних країнах, крихітний гібридний хетчбек BMW i3 залишає конвеєр. Неминуче i3 поступиться місцем для нового повністю електричного кросовера меншого за iX, який отримав назву iX1.

Під час спеціальної церемонії доставки на заводі BMW Welt у Мюнхені, автовиробник вишикував останні 18 екземплярів i3, щоб кілька щасливих клієнтів могли їх забрати додому. Кожен автомобіль мав однакову гальванічно-золоту та чорну обробку як данину багаторічному успіху i3.

BMW i3

«На початку серійного виробництва вісім з половиною років тому його вважали фантазійним і екзотичним, – йдеться в заяві BMW. – З тих пір компактний автомобіль з електричним приводом зарекомендував себе як піонер у сфері задоволення від водіння без шкідливих викидів і цілісної екологічності».

BMW припинила виробництво i3 у США в 2021 році, перш ніж офіційно оголосити про це в глобальному масштабі цього року. Електричний хетчбек вийшов на ринок у 2013 році, пропонуючи запас ходу на електриці від 130 кілометрів до 246 кілометрів протягом усього виробництва.

BMW i3

Загалом BMW продала понад 250 000 екземплярів i3 по всьому світу, що робить його найуспішнішим електрифікованим автомобілем автовиробника на сьогоднішній день з точки зору чистих продажів і одним із найуспішніших електромобілів усіх часів.

Технічно ім’я BMW i3 вже з’явилось в Китаї у вигляді електричного седана 3-ї серії, і незабаром у США з’явиться заміна маленькому хетчбеку в кросовері iX1. Але справжній i3 офіційно досяг кінця виробництва і виробник готуватиме йому ще більше спадкоємців.

Також раніше BMW вирішила зупинити виробництво гібридних купе і родстера i8.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея BMW i3:
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest