BMW припинила виробництво електрокара i3

Автор: Редакція | 30 Чер, 2022
BMW i3 HomeRun Edition

Німецька марка BMW зупинила виробництво моделі i3 спеціальною версією HomeRun Edition. За дев’ять років було продано 250 000 примірників електрокара.

Фактично, про рішення згорнути виробництво електричної моделі BMW i3 стало відомо ще у 2019 році. Проте весь цей час виробник готував адекватну заміну.

Все почалось з того, що у 2011 році BMW запустила свою ініціативу щодо електромобілів під назвою Project i. Окрім створення «i» як електрифікованого суббренду BMW, це призвело до появи виразних i8 та i3.

Виробництво спортивного i8 припинилося у 2020 році, і тепер настала черга i3.

HomeRun Edition

BMW i3 HomeRun Edition

На честь дев’яти модельних років виробництва BMW завершить спадщину i3 випуском HomeRun Edition.

Видання буде обмежено лише 10 примірниками й цей ексклюзивний i3 вперше (і востаннє) пропонується у двох варіантах зовнішнього фарбування BMW Individual Frozen: Frozen Dark Grey та Frozen Red II.

BMW i3 HomeRun Edition

HomeRun Edition також отримає спеціальні 20-дюймові колеса та набір додаткових елементів у стандартній комплектації, включаючи адаптивні фари, електричний скляний дах і скло з сонячним контролем.

Всі примірники матимуть шикарний інтер’єр Suite із великою кількістю шкіри, навігацією та стереосистемою Harman Kardon.

Очікується, що HomeRun Edition буде доступно лише в Європі.

Рекорд у 250 000 примірників

BMW i3 HomeRun Edition

Разом із примірниками HomeRun Edition загальне виробництво BMW i3 досягне вражаючого рубежу в 250 000 проданих одиниць за весь термін експлуатації.

Й хоча існувало лише одне покоління, але воно оновлювалося протягом багатьох років після надходження в продаж моделі 2014 року. Тоді міський автомобіль мав дуже скромний запас ходу приблизно 130 км, хоча невеликий бензиновий двигун міг бути обладнаний як подовжувач запасу ходу для заряджання акумулятора для поїздок на відстань від 260 до 290 км.

BMW i3 HomeRun Edition

Потужність також зросла зі 170 до 181 кінських сил, а запас ходу також зріс завдяки більшій і ефективнішій батареї. Електрокари i3 та i3s модельного 2022 року можуть похвалитися запасом ходу приблизно 400 км.

І хоча i3 офіційно знято з виробництво, його виробничий завод у Лейпцигу продовжить обслуговувати електрифіковану лінійку, збираючи компоненти електронного приводу, акумулятори, а з наступного року – наступне покоління Mini Countryman із повністю електричною силовою установкою.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея BMW i3 HomeRun Edition:
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest