Електричний BMW i7 «засвітився» на новому тізері

Автор: Редакція | 14 Кві, 2022
BMW i7 2023 року

Преміальний електрокар BMW i7 дебютує вже наступного тижня.

BMW i7 та нова 7-а серія з бензиновим двигуном дебютують 20 квітня, тобто майже за тиждень. Напередодні цих очікуваних презентацій BMW випустила єдине зображення, щоб анонсувати майбутній i7, демонструючи його освітлену решітку радіатора та розділені фари.

На тізері можна побачити велику решітку в передній частині i7 із сяючим контуром. Виділена межа є цікавим поглядом на зростаючу тенденцію сяючих елементів кузова та контрастує з типовою обробкою решітки з підсвічуванням, яка присутня на інших моделях BMW, а також автомобілях Rolls-Royce.

На зображенні також помітні тонкі світлодіодні ходові вогні i7. Вже відомо, що оновлений X7 та новий XM матимуть двоповерхову освітлювальню техніку, яка згодом з’явиться на всіх топових моделях BMW.

Також частково можна розгледіти задню частину флагманського електроавтомобіля, задні ліхтарі якого випромінюють червоне сяйво.

Раніше прототипи i7 та нової 7-ї серії вже з’являлись на шпигунських фото та рендерах.

Очікується, що нова «сімка» матиме характеристики, побідні до поточного кросовера iX, а також інформаційно-розважальну систему iDrive 8.

BMW i7 та 7 серія модельного 2023 року дебютують у вівторок, 20 квітня, о 8:00 за північноамериканським східним часом (12:00 GMT). BMW проведе пряму трансляцію події.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея BMW 7 серія 2023 року:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest