BMW представила спортивний M4 CSL

Автор: Редакція | 20 Тра, 2022
BMW M4 CSL 2022 року

Німецька марка BMW презентувала версію спорткупе M4, яке отримало назву Coupe Sport Leichtbau («полегшене спортивне купе»).

В рамках відзначення 50-річчя свого спортивного підрозділу BMW представила купе M4 CSL. Цей автомобіль є найбільш наближеним до гоночного M4 GT3, оскільки багато технічних рішень безпосередньо запозичені зі світу автоспорту.

BMW уже двічі використовувала абревіатуру CSL: у сімдесятих компанія випускала модель 3.0 CSL, у нульових – M3 CSL. Проте новинка, швидше за все, походить від купе M4 GTS попереднього покоління, яке було побудоване в кількості 700 штук. Тираж M4 CSL також обмежать, але вже тисячою екземплярів.

Втрата ваги

BMW M4 CSL 2022 року

Споряджена маса CSL становить 1625 кг – на 109 кг менше за модифікації M4 Competition. Для цього відмовились від системи повного приводу, заднього дивана, частини шумоізоляції та використали більше легких композитних матеріалів.

З армованого вуглеволокном пластику виготовлені дах, капот, кришка багажника з інтегрованим у неї спойлером, спліттер, дифузор, корпуси дзеркал та ряд деталей інтер’єру, включаючи каркаси крісел M Carbon.

BMW M4 CSL 2022 року

Полегшені колісні диски та компоненти заниженої на 8 мм адаптивної M-підвіски з електронно-керованими амортизаторами, карбон-керамічні гальма, титанова випускна система – все працює на зменшення ваги.

Також варто відзначити унікальні задні ліхтарі, решітку радіатора з іншим наповненням та, навіть, килимки.

Під капотом

BMW M4 CSL 2022 року

У BMW також не забули й про інший важливий аспект. Рядну трилітрову «турбошестірку» S58 форсували з 510 до 550 к.с., хоча максимальний крутний момент не змінився й становить 650 Нм.

Двигун поєднується з переналаштованим 8-ступеневим автоматом M Steptronic з функцією Drivelogic та ручним режимом – передачі мають перемикатися швидше за M4 Competition.

Задньопривідний BMW M4 CSL розвиває 100 км/год за 3,7 секунди, тобто на 0,2 секунди швидше за 510-сильний повнопривідний M4 Competition.

BMW M4 CSL 2022 року

Максимальна швидкість становить 307 км/год, що знову більше за M4 Competition (навіть з пакетом M Driver’s – 290 км/год).

Під час випробувань на Нюрбургрингу новинка змогла подолати 20,8-кілометрову конфігурацію траси за 7 хвилин 20,2 секунд. Таким чином, це найкращий результат серед усіх серійних BMW.

BMW M4 CSL 2022 року

У Німеччині BMW M4 CSL коштуватиме від 165 200 євро, тобто у півтора рази дорожче за M4 Competition. Виробництво стартує у липні й завершиться за рік. Після чого естафету продажів має перейняти седан M3 CS.

До речі, базовий M4 був представлений ще у 2020 році, після чого з’явилась версія M Performance, й лише рік тому версія Competition xDrive.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея BMW M4 CSL 2022 року:
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest