Гоночний BMW M4 GT4 отримав нове покоління

Автор: Редакція | 20 Чер, 2022
BMW M4 GT4 2023 року

Гоночне купе BMW M4 GT4 вийде на старт у перегонах по всьому світу починаючи з сезону 2023 року.

Компанія BMW представила вершину актуального сімейства M4 – нове гоночне купе для перегонів категорії GT4. Фактично, це спадкоємець спорткара, який з’явився у 2017 році та здобув чимало перемог.

BMW M4 GT4 другого покоління запозичив легкий карбоновий дах та регульоване антикрило у старшого M4 GT3. Також машина відрізняється від дорожньої M-версії великим регульованим переднім спліттером, капотом, що вентильованими бічними порогами.

Всередині

BMW M4 GT4 2023 року

У салоні встановлений цифровий інтерфейс M Track, що дозволяє оперативно змінювати багато налаштувань автомобіля та перевіряти роботу систем без підключення ноутбука.

Також можна помітити багатофункціональне кермо Fanatec з підсвічуванням, крісло Recaro та каркас безпеки.

При цьому у трекової машини є доволі комфортні функції: обігрів вітрового скла, кондиціонер та вентиляція сидіння (вже у стандартній комплектацій).

Під капотом

BMW M4 GT4 2023 року

Залежно від регламенту гонки 3-літрова рядна «турбошістка» BMW M4 GT4 може розвивати до 550 к.с. і 650 Нм, аналогічно до M4 CSL.

Вся потужність передається на задні колеса через 7-ступінчастий автомат ZF, доповнений диференціалом підвищеного тертя. Також гоночний автомобіль отримав підвіску з амортизаторами KW та пружинами H&R з трьома ступенями жорсткості, п’ять налаштувань системи стабілізації, трекшн-контроль із 10 пресетами.

Виробництво нового BMW M4 GT4 стартує цього жовтня. Після омологації купе зможе виступати у перегонах по всьому світу, починаючи з сезону-2023. Ціна вже відома – 187 тисяч євро. Для порівняння, M4 GT3, який відрізняється від дорожнього M4 набагато більше, коштує 415 тисяч євро.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея BMW M4 GT4 2023 року:
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest