Бездверний BMW M5 «засвітився» на зйомках «Місія нездійсненна»

Автор: Редакція | 12 Жов, 2020
BMW M5 з Томом Крузом

В Італії продовжились зйомки нового фільму «Місія нездійсненна» з Томом Крузом, який з’явився за кермом BMW M5 без дверей. Також були помічені Nissan GT-R та Porsche Cayenne.

BMW є партнером кінофільму «Місія нездійсненна» з 2011 року, коли тодішній i8 Concept епізодично з’явився у «Місія нездійсненна: Протокол Фантом». Це партнерство підштовхнуло до шостої серії фільму «Місія неможлива: Фолаут», де герой стрічки Ітан Хант керував BMW M5.
Стосовно сьомого епізоду, то BMW теж продовжила співпрацювати з насиченим екшеном фільмом, а процес зйомки з’явився на каналі YouTube SupercarsNews. Також дивіться нижче галерею підготованого автомобіля.

Хоча невелика роздільна здатність кадру не дозволяє говорити, чи їхав Хант на 5-й серії або на М5, задній дифузор та чотири вихлипних труби вказують саме на спортивний варіант. Одне точно зрозуміло: сцена була знята на вузьких вуличках Риму, де Біммер намагався відірватись від поліцейської погоні.

Враховуючи, що Круз іноді й сам виконує трюки, можна припустити, що й на цих кадрах теж він. Це ж підтверджують й інші «шпигунські» фото й відео зі зйомок фільму.

Й ще одна річ. Ви помітили на яких машинах встановлені камери? Одна з них – це Nissan GT-R, а інша Porsche Cayenne першого покоління. Всі машини чорного кольору й модифіковані для додаткового обладнання на даху.
«Місія неможлива 7» має вийти в кінотеатри 19 листопада 2021 року, а її продовження вийде за рік у тому ж місяці. Спочатку фільм планували випустити 23 липня 2021 року, але його відстрочили через коронавірус.

Влітку Ferrari презентувала гіперкар SF90 Stradale у рімейку фільму про вуличні гонки, а минулого року Porsche представила дизайн «зорельоту» для «Зоряних війн».

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея BMW 5-ї серії та M5 для Місія нездійсненна:
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest