Ferrari презентувала гіперкар SF90 Stradale у рімейку фільму про вуличні гонки

Автор: Редакція | 15 Чер, 2020
Ferrari SF90 Stradale

Компанія Ferrari зробила ремейк фільму «C’était Un Rendez-Vous» та провела зйомки у Монако.

Оригінальний фільм 1976 року, який перекладається як «Побачення», був знятий у Парижі одним із серпневих ранків, де режисер фільму тоді ще невідомий Клод Лелуш їхав на великий швидкості центром міста до своєї дівчини та знімав все одним кадром на свою 35-мм камеру з переднього бампера свого Mercedes 450 SEL 6.9.

Потім, коли вже фільм готувався, Лелуш наклав звук мотора іншої своєї машини Ferrari 275GTB, аби підвищити видовищність.
Чи вийшов рімейк?

Схоже в новому фільмі, головною дійовою особою стала новинка від Ferrari – флагманська модель SF90 Stradale, яка з’явилась літом 2019 року.

Звісно, чотиримоторна силова установка, що складається з чотирилітрового двигуна V8 із подвійним турбонаддувом, електромотора між бензиновим двигуном й 8-ступінчастим роботом, та ще й двох електромоторів в приводі передніх коліс не можуть не вражати.

Загальна віддача такого «боліда» становить 1000 к.с., що дозволяє набрати перші 100 км/год за 2,5 секунди, а до 200 км/год гіперкар розженеться за 6,7 секунди. Максимальною ж швидкістю є 340 км/год.

Й, схоже, фільм перетворився на рекламний ролик SF90 Stradale.
Бо дозволений проїзд вільними вулицями Монте-Карло, де того дня (а фільм знімали 24 травня 2020 року) мав відбутися Гран Прі Монако, ніяк не можна співставити із забороненою гонкою центром Парижа.

Далі, ще один факт, гонщика Ferrari Шарля Леклера зустрічає геть не його дівчина, а князь Монако Альбер II.

А та дівчина, що з’являється на початку та кінці фільму є знову ж таки не дівчиною заводського гонщика Скудерії, а онукою режисера Ребеккою Блан-Лелуш.

Звісно, наша редакція не претендує на лаври кінокритиків, але, здається, висновки тут зрозумілі.

Цікаво, місяцем раніше, в мережі з’явилось відео, де інший гіперкар Ferrari LaFerrari розігнали до 370 км/год. Як вам такий фільм?

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Галерея Ferrari SF90 Stradale під час зйомок:
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest