BMW не відмовиться від седанів на користь кросоверів

Автор: Редакція | 10 Кві, 2020

Німецький автовиробник BMW планує й далі інвестувати у виробництво седанів, які, на думку бренду, завжди матимуть свого покупця.

Компанія BMW, яка стала засновником напрямку купе-кросоверів, на разі переживає трансформацію модельного ряду, як й багато інших виробників.

З одного боку, кросовери та позашляховики становили майже 60% світових продажів BMW у 2019 році, з іншого бренд не готовий відмовитися від своїх седанів.

В інтерв’ю виданню Autoblog головний дизайнер марки Домагой Дюкеч підтвердив, що BMW не відмовиться від випуску седанів. При цьому, він використовував цікаве порівняння: за словами Дюкеча, баварські кросовери нагадують будинки з «повсякденною архітектурою», а седани – це зразки «елегантної архітектури».

Як зазначив дизайнер, в Китаї і на деяких інших ринках воліють купувати саме «елегантну архітектуру», відмовляючись від «кухонь в американському стилі». Тому там й цінують седани з їхніми відокремленими один від одного пасажирським салоном і багажником. А ось американські й європейські покупці вибирають гнучкість і універсальність автомобілів, побудованих за «відкритою концепцією».
Враховуючи всі фактори, BMW продовжить інвестувати в розробку традиційних чотиридверних седанів, хоча, за словами Домагоя Дюкеча, фірмі й доведеться вчергове змінити дизайнерський підхід на догоду вимогам ринку.

Наприклад, в Китаї віддають перевагу більш плавним лініям, і саме тому майбутні новинки запозичать отримають ряд інших дизайнерських рішень.

Раніше у BMW заявили, що збережуть велику решітку на електрокарах, а також запустять водневу версію кросовера X5.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея BMW 2 Series Gran Coupe:
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest