Новий BMW X1 витрачатиме два літри бензину на 100 км

Автор: Роман Галімон | 26 Вер, 2019

Нова версія кросовера від BMW отримала силову установку з гарною потужністю та економною витратою палива.

Компанія BMW представила поповнення в сімействі X1 – позашляховик з індексом xDrive25e, де остання літера говорить про електричну складову в приводі. При цьому, якщо трициліндровий турбодвигун об’ємом 1,5 л в складі силової установки обертає передні колеса, то задні віддані у владу електродвигуна.

Бензиновий мотор розвиває 125 к.с. і 220 Нм крутного моменту та працює з 6-ступінчастим «Стептроніком», а електродвигун видає 95 к.с. і 165 Нм через одноступінчатий редуктор. Сукупна віддача заявлена на рівні 220 к.с. і 385 Нм, що дозволяє кросоверу набирати перші 100 км/год за 7 секунд при максимальній швидкості в 192 км/год.

Крім того, до складу силової установки увійшла літій-іонна батарея на 9,7 кВт-год під заднім сидінням, яка дозволяє кросоверу пересуватися без використання бензинового мотора (тобто, на задньому приводі) на відстань до 57 км.

Читайте також:

При цьому BMW X1 xDrive25e видаватиме спеціальні звуки, щоб попереджати пішоходів про своє наближення. На підзарядку батареї від побутової електромережі потрібно близько 5 годин, а при використанні фірмового BMW та Wallbox час скоротиться до 3,6 годин. До слова, гібридний кросовер зберіг досить об’ємний багажник – від 450 до 1 470 л.

До режимів роботи бортової електроніки Comfort, Sport і Eco Pro додали Auto eDrive, коли електроніка сама регулює ступінь взаємодію моторів, а також Max eDrive, коли задіяна тільки електрична складова. Максимальна швидкість при цьому буде обмежена 135 км/год. Але передбачений ще й режим Save Battery – в цьому випадку запас електрики в акумуляторі не впаде нижче певної позначки.

Галерея BMW X1 xDrive25e
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest