Оновлений BMW X5 M «засвітився» на тестах

Автор: Редакція | 29 Кві, 2021
BMW X5 M 2022 року

Кросовер BMW X5 M з’явився на виробничих тестах та «засвітив» компоненти нового дизайну.

Поки зима все ще пішла із північних широт, автовиробники проводять тестування за умов холодної погоди. BMW також присутня на «зимових» тестах, а зображення оновленого кросовера X5 M спочатку виглядають нічим не примітними.
Проте, враховуючи що виробник планує провести лише «фейсліфтинг» моделі, очікувати багато від новинки й не варто.

На тестовому автомобілі не так вже багато замаскованих областей, а єдиним, що відрізняє зовні цей «Біммер», є його фари. Лінзи мають однакову форму у порівнянні з поточною моделлю, але вони мають недороблений зовнішній вигляд, а схема освітлення виглядає інакше.

BMW X5 M 2022 року

Ймовірно, це рання випробувальна версія для більш тонких ламп, що також пояснює, чому передній бампер відрізняється від кольору кузова. Цей тестовий автомобіль, ймовірно, мав оновлений дизайн передніх панелей та фар, але обидва були замінені на публічну версію техніки.

BMW X5 M 2022 року

Аналогічно виглядає й задня частина, яка також має чорні частини бампера, але це і є найкращий камуфляж для тестового автомобіля – просто використати старі панелі кузова.

Тим не менш, оновлення спереду та ззаду говорять про те, де чекати зміни на X5.

BMW X5 M 2022 року

В інтер’єрі також варто чекати суттєві зміни. На одній з фотографій видно великий екран, який водій намагався прикрити. Дисплей схожий на той, що використовується у BMW iX (ширший та вигнутий) та дозволить зосередити більше уваги водію. Аналогічний дизайн отримають й інші моделі BMW, тому його поява на X5 не дивує.
На даний момент немає жодних часових рамок, коли з’явиться оновлений X5. Поточне покоління X5 дебютувало у 2018 році як модель 2019 року, а більш гарячий X5 M дебютував приблизно через рік у 2020-му. Швидше за все, тестовий автомобіль перебуває на ранній стадії розробки, тому не варто чекати новинку до 2022 року.

До речі, минулого року BMW також оголосила про запуск водневого кросовера X5.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея BMW X5 M 2022 року:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest