Поліція затримала золоту BMW X5 та евакуювала машину

Автор: Роман Галімон | 16 Жов, 2019

Німецька поліція вирішила, що позолочена BMW X5 заважає іншим учасникам дорожнього руху.

Поліція Німеччини в Дюссельдорфі заборонила водію продовжувати рух дорогами міста й змусила його припаркувати автомобіль, оскільки кросовер BMW X5, покритий золотою плівкою, був занадто блискучим та засліплював інших учасників дорожнього руху від сонця.

Читайте також:

За даними поліції, машина буквально «світилася» на сонці, і на це важко було дивитись. В протоколі інциденту було зазначено, що бічні двері та й вся машина відбиває світло наче дзеркало.

У той же час 30-річний власник не очікував, що його зупинять за порушення правил та тимчасово «конфіскують» машину, оскільки був впевнений, що не порушив жодних правил.

Гарольд Шмітке, генеральний директор Німецької асоціації тюнерів, повідомив виданню T-online.de, що вартість такого обклеювання при гарному обслуговуванні коштує від 2500 до 3000 євро. Він додав, що питання про те, чи може така машина рухатися дорогами, повинен вирішити експерт. Однак якщо машина відволікає інших водіїв, то це неприпустимо і власник зобов’язаний зняти плівку.

Такий випадок не став першим у Німеччини – у квітні поліція Гамбурга зупинила водія на золотому Porsche та вимагала зняти плівку, бо вона також була занадто яскравою. Чоловік, однак, проігнорував наказ, і через деякий час його знову зупинили. Тоді владі довелося вдатися до консультації фахівців, які вирішили, що машина все ж неприпустимо яскраво блискуча і в такому вигляді не може їздити дорогами.

Джерело: Аutotimesnews


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest