В Україні зібрали електричний сміттєвоз для Європи

Автор: Редакція | 14 Січ, 2021
Богдан ERCV27

Підприємство з компанії «Богдан Моторс» представило вже запатентовану електричку вантажівку, яку планується продавати до Європи в якості сміттєвоза.

Фактично, повністю електрична вантажівка була представлена ще у листопаді 2018 року, але лише тепер підприємство «Автоскладальний завод №1» компанії «Богдан Моторс» закінчило патентування автомобіля.
Як повідомив Національний промисловий портал, права на промисловий зразок стали чинними з 28 грудня 2020 року.

Таким чином, вантажний автомобіль з електроприводом вже може серійно виготовлятися на промислових потужностях та експлуатуватися потенційними замовниками.

Богдан ERCV27

Раніше анонсувалось, що вантажівка була виготовлена для данської компанії Banke Electromotive (логотип, якої розміщений на «капоті») й має стати частиною проекту зі збирання побутових відходів у європейських містах, в центри багатьох з яких в’їзд на техніці із ДВЗ забороняється.
Електровантажівка від «Богдана», яка має внутрішній заводський номер ERCV27, здатна розвивати швидкість до 80 км/год. При цьому автомобілю обіцяють пробіг лише 220 км на одному заряді (цикл не називається) при батареї ємністю 220 кВт-год на основі осередків LiFePO4 (3,2 В/180А-год).

Цікаво, що компанія Banke Electromotive, для якої начебто виготовляється електровантажівка, за цей час розробила зовсім інший тип платформи для вантажного електрокара, який планує використовувати у своїх проектах.

В такому разі, перспективи проекту українського ERCV27 поки незрозумілі. Можливо, вони знайдуть розвиток на національному ринку.

У 2019 році відома спортивна компанія Prodrive також долучилася до проекту створення електричного вантажного автомобіля, а Mercedes та Amazon підписали найбільшу угоду на електрофургони.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest