Mercedes та Amazon підписали найбільшу угоду на електрофургони

Автор: Роман Галімон | 30 Сер, 2020
Mercedes-Benz eSprinter

Компанія Amazon замовила у Mercedes-Benz понад 1800 електричних фургонів eVito та eSprinter.

Дві компанії оголосила про свій найбільший проект, відповідно до якого Mercedes-Benz вже цьогоріч почне поставки близько 600 середніх фургонів eVito та понад 1200 великих фургонів eSprinter.

Компанія Amazon вже давно оголосила про свої кліматичні ініціативи та збирається до 2030 року перейти на автомобілі з нульовими викидами, а це раніше на 10 років за мету, визначену в Паризькій угоді.
Mercedes-Benz теж працює над своєю власною програмою «Ambition 2039» відповідно до якої прагне зробити свої виробництва та виробництва постачальників максимально нейтральними до викидів СО2.

На разі, дві компанії, а точніше підрозділи Mercedes-Benz Vans та Amazon Logistics Germany працювали над спільним проектом з 2018 року. При цьому, за допомоги партнерів центр дистрибуції Amazon був обладнаний зарядною інфраструктурою, а у липні 2020 року була створена найбільша в Європі інфраструктура для зарядки на 340 станцій.

Mercedes-Benz Vans, зі свого боку, запропонували середній електрофургон eVito, який має батарею 35 кВт-год й може проїхати від 154 до 180 км пробігу, а також більший eSprinter, який з мотором потужністю 85 кВт та батареєю ємністю 47 кВт-год матиме запас ходу 168 км із максимальним навантаження 891 кг.
Для більшої мобільності фургонам також забезпечать можливість зарядки акумулятора від 10 до 80 відсотків протягом приблизно 25 хвилин.

Крім того, Mercedes запропонував софт «Дистанційне управління зарядкою», яка надає важливу інформацію про зарядку фургонів (рівень заряду, закінчення заряду) та активний клімат-контроль, котрий підготує салон автомобіля перед виїздом автомобіля на маршрут.

EVito буде побудований на заводі Mercedes-Benz «Vitoria» в Іспанії, а eSprinter вироблятиметься в Дюссельдорфі.
Раніше у Mercedes-Benz відмовились від водневого кросовера GLC F-Cell, а логістична компанія UPS замовила у стартапа Arrival 10 000 електричних фургонів для доставки.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook та Twitter.

Галерея Mercedes-Benz eSprinter для Amazon:
Фотограф: Mercedes-Benz
Фотограф: Mercedes-Benz
Фотограф: Mercedes-Benz
Фотограф: Mercedes-Benz

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest