Найшвидший Bugatti Chiron зупинила поліція

Автор: Редакція | 14 Лют, 2022
Bugatti Chiron

У Лондоні поліція зупинила «найшвидший автомобіль у світі» Bugatti Chiron Super Sport 300+. Причина виявилась банальною – відсутність державного номерного знаку.

Три роки тому Bugatti Chiron Super Sport 300+ здобув титул «найшвидший автомобіль у світі» й був випущений у дуже обмеженій кількості. Проте тепер автомобіль «засвітився» зовсім з іншої причини.

У Великій Британії, як й в ЄС, наявність державного номеру, прикріпленого до передньої частини автомобіля, є обов’язковою. Навіть якщо йдеться про один із найшвидших серійних автомобілів у світі, закон також поширюється на всіх, хто перебуває на дорогах загального користування.

Вочевидь, власник Bugatti Chiron Super Sport 300+ не знав цього, поки його не зупинила лондонська поліція й не виписала штраф.

Тим не менш, покарання у 100 фунтів стерлінгів (близько 135 доларів) мабуть все ж не обтяжить водія машини вартістю майже 4 мільйони доларів.

Лише кілька місяців Bugatti поставила у Велику Британію вісім суперкарів (а всього було випущено 30 примірників й всі з лівим кермом). То ж, можливо, власник лише починає усвідомлювати правила користування таким гіперкаром.

Як можна побачити на відео, автомобіль проїхав лише 228 миль (367 кілометрів), та, як й інші 29 екземплярів, має чорно-помаранчеву ліврею всередині та зовні.

Проте, окремо варто відзначити звук двигуна W16, яким вихваляється власник наприкінці відео.

Хоча серійна версія електронно обмежена на 273 миль/год (440 км/год), власники можуть попросити компанію видалити її та перевірити повні можливості автомобіля на випробувальній трасі Volkswagen Group «Ера-Лессін» у Німеччині.

Минулого року Bugatti Chiron Super Sport розігнали на автобані до 340 км/год, а ще раніше марка представила найлегший і найпотужніший гіперкар Bolide.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Bugatti Chiron Super Sport 300+:
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest