Bugatti Chiron Super Sport розігнали на автобані до 340 км/год

Автор: Редакція | 16 Жов, 2021
Bugatti Chiron Super Sport 2021 року

Суперкар Bugatti Chiron Super Sport здатний розганятися й на більші швидкості, але німецький автобан «дозволив» лише 340 км/год.

Bugatti Chiron – один із найшвидших серійних автомобілів у світі. У 2019 році Chiron Super Sport 300+ досяг 490,484 км/год, а отже весь його потенціал багато хто бажає розкрити на німецькому автобані.
Проте хоча й деякі ділянки автобану й позбавлені швидких обмежень, дорожній трафік все ж не завжди дозволяє автомобілям досягати максимальної швидкості. Отже видання Carwow спробувало здатності меншого Chiron Super Sport на німецьких дорогах.

Тим не менш, після кількох спроб ведучий Carwow Мет Ватсон так й не зміг наблизився до максимальної швидкості автомобіля. Найкращий його результат – 340 км/год, який також вражає.

Тут варто ще додати, що Chiron Super Sport оснащений 8,0-літровим двигуном W16 з чотирма турбінами, котрий видає 1577 кінських сил (1159 кіловат) і 1600 Ньютон-метрів крутного моменту.

Гіперкар розганяється до 200 км/год за 5,8 секунди й до 300 км/год всього за 12,1 секунди. До речі, далі у відео можна побачити, як автомобіль прискорився від 0 до 100 км/год за 2,3 с.
Двигун працює в парі з семиступеневою автоматичною коробкою передач із подвійним зчепленням.

Проте ціна Bugatti Chiron Super Sport починається від 3,2 мільйонів євро й звісно, аби отримати свій екземпляр потрібно буде почекати, адже такі автомобілі виготовляються індивідуально.

Минулого року гіперкар LaFerrari проїхав автобаном на швидкості 370 км/год, а спорткар Porsche 911 Turbo S розігнали до 332 км/год.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Bugatti Chiron Super Sport 2021 року:
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest