Changan показав найрозкішніший кросовер у стилі Porsche Cayenne

Автор: Редакція | 30 Жов, 2020
Changan Uni-K 2021 року

Китайський бренд Changan опублікував зображення нової моделі – великого кросовера Uni-K, виконаного в стилі Porsche Cayenne Coupe.

Купеподібна новинка стане новим флагманом китайської марки, а його повноцінний дебют відбудеться наступного місяця на виставці в Гуанчжоу.
Changan Uni-K побудований на базі семимісної моделі CS95. При цьому новинка отримала оригінальну радіаторну решітку, вузькі головні фари, Y-подібні ходові вогні, висувні дверні ручки, задній спойлер.

Вочевидь, що за боковим профілем й ззаду модель частково нагадує Porsche Cayenne Coupe, хоча до відвертого копіювання в даному випадку справа не дійшла. До речі, раніше Chery почала випуск купе-кросовера у стилі Porsche.

Чотири вихлипи випускної системи можуть ввести в оману: насправді під капотом встановлена скромна дволітрова бензинова «турбочетвірка». Характеристики не розкриваються, але у донора вона розвиває 233 к.с. і 360 Нм.
Габарити Changan Uni-K – 4865x1948x1700 мм, відстань між осями – 2890 мм. Фотографій салону і подробиць про оснащення поки немає. У Китаї крос-купе надійде в продаж у першому кварталі наступного року і буде коштувати близько 27 тисяч доларів.

Цікаво, що на початку року Changan готував майбутній новий продукт під назвою Uni-T, а тим часом у Білорусі почали збирати кросовер CS35Plus.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Changan Uni-K 2021 року:
Фотограф: Changan
Фотограф: Changan
Фотограф: Changan
Фотограф: Changan
Фотограф: Changan
Фотограф: Changan
Фотограф: Changan
Фотограф: Changan

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest