Changan вирішив підкорити Європу новим кросовером

Автор: Роман Галімон | 11 Січ, 2020

Китайський бренд Changan оголосив про майбутній новий продукт під назвою Uni-T, з яким компанія спробує підкорити Європу.

Це буде вперше, коли Changan покаже власну продукцію на автосалоні в Женеві. У березні цього року китайський бренд покаже новий кросовер під назвою Uni-T, який раніше був відомий за внутрішнім номером S202.

 Читайте також:

З технічних деталей відомо, що довжина нового Changan Uni-T становитиме 4515 мм, а відстань між осями буде 2710 мм. Машина отримає досить привабливий зовнішній дизайн, а крім того повністю світлодіодну оптику, висувні ручки вхідних дверей, трапецієподібні задні труби вихлипної системи та оригінальний задній спойлер.

Інтер’єр майбутньої новинки поки зберігається в таємниці. Changan Uni-T буде оснащений турбо двигунами на 1,5 та 2,0 літра. Швидше за все, автомобілі не будуть обладнані системою повного приводу.

Інші подробиці стануть відомі в березні цього року, коли почне працювати Женевський автосалон.

Варто додати, що компанія Chang’an Automotive Group на ринку Китаю представлена з 1980 року та є третім за величною автовиробником у Країні. Проте довгий час підприємство в основному виробляло машини за ліцензією Suzuki.

З 2000-х років Changan створив ще кілька спільних підприємств з Ford, Mazda та Peugeot й тепер має біля 10 заводів в Китаї. Схоже, що наступним кроком для автовиробника має стати Європа.

Галерея Changan Uni-T:
Фотограф: Changan
Фотограф: Changan
Фотограф: Changan

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest