Chery не продаватиме машин у США

Автор: Редакція | 21 Лип, 2021
Chery Vantas

Державна компанія Chery Automobile не змогла вийти на ринок Північної Америки й поки не продаватиме машин у США.

На початку 2020 року американська компанія HAAH Automotive Holdings оголосила про наміри продавати в США цілий ряд позашляховиків з Китаю й відповідно до угоди з Chery, були навіть підготований спеціальний суббренд – Vantas, під яким й мали реалізуватись моделі.
Позашляховики Vantas TXL і Vantas VX виглядали доволі привабливими та мали конкурентні ціни, однак жодний із них врешті-решт не продаватиметься в Північній Америці.

Цього тижня було оголошено про банкрутство HAAH Automotive Holdings, яке сталось на фоні наслідків кризи в галузі охорони здоров’я, що й відбились на економічному становищі компанії. Крім того, у проекту виникли й інші проблеми, як митні тарифи для китайської продукції та падіння попиту після пандемії, спричиненої COVID-19.

Чи багато втратили в Америці?

Chery Vantas

Як відомо, китайські автомобілі відрізняються своєю бюджетною ціновою пропозицією. Ось й моделі Vantas обіцяли бути на 15-20% дешевшими за основних конкурентів.

Тому не дивно, що до HAAH Automotive Holdings була ціла черга із дистриб’юторів. Які були готові сплатити авансовий платіж у розмірі від 100 000 до 175 000 доларів й дехто навіть сплатив.
Загальна кількість постраждалих автосалонів невідома, але останні дані говорять про те, що було підписано більше 80 дилерів й деякі збирались відкрити до 5 різних точок продажу.

Насправді ж Vantas TXL і VX були вже відомими моделями Chery Exeed TX і VX та спочатку навіть планувалося їхнє збирання в Сполучених Штатах. Проте вже цього року HAAH Automotive Holdings оголосила, що ці плани були відкладені через кризу, й поки планувався імпорт кросоверів, з подальшим наміром їхньої локалізації.

До речі, у травні цього року Chery представила «розетковий» кросовер Tiggo 8 Pro, а минулого року компанія вивела на ринок України  автомобільну марку Jetour.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es

Галерея Chery Vantas:
Фотограф: Chery
Фотограф: Chery
Фотограф: Chery
Фотограф: Chery

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest