Chevrolet «засвітив» оновлений Bolt та кросовер на його базі

Автор: Редакція | 27 Сер, 2020
Chevrolet Bolt кросовер

Американський бренд Chevrolet показав перші зображення оновленого електрокара Bolt та кросовера на його базі. Виробництво новинок стартує влітку 2021 року.

Концерн General Motors опублікував відео з тізерами двох нових електромобілів. Це кардинально оновлений хетчбек Bolt, а також новий кросовер на його базі.

Досі інформація про майбутні новинки була суперечливою. За однією з версій, кросовер мав стати саме заміною для хетчбека Bolt, однак тепер компанія остаточно внесла ясність в це питання: обидві машини випускатимуться паралельно.
Технічні характеристики новинок не розкриваються. Однак, кросовер може бути побудований на базі Buick Velite 7 для китайського ринку. Фактично, в Північній Америці можуть продавати його копію та просто змінять логотип, що часто робить GM для різних ринків.

Довжина Velite 7 становить 4,26 метра, ширина дорівнює 1,77 метра, а у висоту машина досягає 1,62 метра. Довжина колісної бази при цьому становить 2,6 метра.

При цьому Velite 7 поступається за характеристиками навіть першому поколінню Chevrolet Bolt. У нього тільки передній привід, потужність електромотора лише 178 к.с. проти 204 у Bolt, а запас ходу в 500 кілометрів виміряно за застарілою методикою NEDC.
Таким чином можна очікувати, що новий Bolt та новий кросовер для Північної Америки отримають інші батареї й електродвигуни, ніж в Китаї монтуються на Buick. Побічно, про це свідчать і терміни початку виробництва: машини почнуть сходити з конвеєра лише влітку 2021 року. Отже у GM ще є час зробити необхідні доопрацювання.

Нещодавно стало відомо, що General Motors вирішив припинити виробництво моделі Sonic, яка раніше продавалась в Україні як Aveo, а сам виробник отримав контракт на 2065 позашляховиків для армії США.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: InsideEVs

Галерея тіізерів Chevrolet Bolt:
Фотограф: GM
Фотограф: GM

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest