1000-сильний Chevrolet Camaro побудований до 30-річчя Hennessey

Автор: Редакція | 28 Лип, 2021
Chevrolet Camaro Hennessey Exorcist

Обмежений тираж хардкорної моделі на базі Chevrolet Camaro від тюнінгової компанії Hennessey носитиме назву «Exorcist».

Американська компанія Hennessey випустить обмежену версію під назвою «Exorcist» на базі Chevrolet Camaro, присвячену до 30-річного ювілею фірми, та забезпечить моделі 1000 кінських сил.
«Екзорцист» коштуватиме від 135 000 доларів й виділятиметься від «стандартного Екзорциста» пам’ятними логотипами та унікальною схемою фарби червоного та чорного кольорів. Кожен автомобіль отримає індивідуальний номер збірки, зазначений на табличці шасі автомобіля.

Модель спеціального випуску отримає модернізований нагнітач, систему подачі повітря з індукцією повітря та спеціальний розподільний вал, що й штатному «Exorcist», а також модернізовані пружини клапанів, впускні отвори, підйомники та штоки. Автомобіль також отримає високоточний каталітичний нейтралізатор та калібрування управління двигуном HPE порівняно зі стандартним Camaro.

Chevrolet Camaro Hennessey Exorcist

«Exorcist є втіленням американського маслкара та має видатні характеристики, що перевершують майже будь-який автомобіль на планеті. Ми робимо швидкі автомобілі ще швидшими з 1991 року, тому наш 30 -річний Exorcist об’єднує все, що нам відомо, в одному лютому вбивці суперкарів», – сказав Джон Хеннесі, генеральний директор компанії Hennessey.

Продуктивність моделі з потужністю 1000 кінських сил залишається незмінною, тому вона зберігає максимальну швидкість 350 км/год та спринт до «сотні» відбувається за 2,1 секунди.
Модель спеціального випуску може бути замовлена у кузові кабріолета або купе, з можливістю вибору механічної або автоматичної коробки передач. Фірма заявляє, що машина доступна як клієнтам у США, так й у всьому світі.

30 моделей спеціального випуску завершать виробництво серії Exorcist з 100 автомобілів, яка надійшла до продажу в 2017 році як суперник Dodge Demon.

Минулого року Hennessey презентував 1844-сильний гіперкар Venom F5, тим часом компанія  Shelby Super Cars заявила про створення найшвидшого серійного автомобіля SSC Tuatara. Проте справжнім «вбивцею гіперкарів» став Tesla Model S Plaid, який цього року надійшов у продаж.

Джерело: Autocar

Галерея Chevrolet Camaro Hennessey Exorcist:
Фотограф: Hennessey
Фотограф: Hennessey
Фотограф: Hennessey

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest