Chevrolet «пообіцяв» для Corvette повністю електричну версію

Автор: Редакція | 09 Сер, 2020

Іноді під час передвиборчої компанії у президенти США можна дізнатись цікаві речі. Зокрема, стало відомо про плани General Motors створити електричний Corvette.

Кандидат у президенти США Джо Байден, який став головним суперником чинного глави держави Дональда Трампа, в рамках своєї передвиборчої кампанії опублікував у твіттері відео, в якому розповів про свою пристрасть до американських спортивних автомобілів.

Зокрема, він заявив, що в General Motors йому повідомили про розробку електричної версії спорткара Corvette, який зможе розвивати 200 миль на годину (322 км/год).

У самому General Motors виданню Detroit Free Press розповіли, що «уявлення не мають, хто міг розповісти Байдену про таке». При цьому безпосередньо компанія не спростувала розробку спортивного електрокара, залишивши цю інформацію без коментарів.
Проте джерела видання підтвердили, що проект електричного Chevrolet Corvette дійсно існує, хоча й поки знаходиться в зародковому стані, тому говорити про максимальну швидкість зарано.

Варто відзначити, що поодинокі проекти перебудови Corvette на електротягу існували і раніше, але про серійне виробництво не йшлося.

Раніше також повідомлялось, що всі нові Chevrolet Corvette продані до старту виробництва, але нова партія моделі розчарувала власників якістю салону.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: InsideEVs

Галерея Chevrolet Corvette Stingray 2020 року:
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest