Новий Corvette розчарував власників якістю салону

Автор: Редакція | 11 Кві, 2020

Власники найдорожчої комплектації спорткара Chevrolet Corvette висловили своє невдоволення стосовно обробки салону.

Виробництво середньомоторного спорткара нехай й з затримкою, але все ж стартувало, й тепер постачання йде повним ходом, а щасливі власники поспішають поділитися з світом фотографіями. Але як з’ясувалося, задоволеними залишилися не всі.

Так, один із користувачів Corvette Forum продемонстрував приладову панель із кривою прострочкою, за цим послідували фото з аналогічним дефектом від інших покупців. Судячи з усього, проблема присутня тільки в спорткарах в комплектації LT3 – це топова версія, яка коштує від 71 945 доларів, тоді як базова LT1 від 59 995 доларів.

Масштаби поширення дефекту поки не відомі, а в General Motors на запит Motor1 вже заявили, що намагаються разом із постачальником визначити причину й думають над компенсаціями для постраждалих клієнтів. Таким чином, якась частина новеньких спорткарів може бути відкликана.

Новий Corvette оснащений 6,2-літровим 502-сильним V8, який вперше в історії моделі встановлений всередині колісної бази. При цьому родстер також вперше отримав жорсткий складний дах. Серед інших принципових нововведень – заводська модифікація для країн з лівостороннім рухом.
У Північній Америці нове покоління спорткара визнали найкращим автомобілем року, а всі моделі першої партії були продані вже до старту виробництва.

Також раніше стало відомо, що Chevrolet втрачає до 20 тисяч доларів від продажу кожного Corvette.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Галерея Chevrolet Corvette Stingray 2020 року:
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest