Водій Chevrolet Malibu влаштував шестигодинну погоню в Лос-Анджелесі

Автор: Редакція | 04 Лют, 2021
Chevrolet Malibu погоня Лос-Анджелес

Правила безпеки переслідування змусили поліцейських із Каліфорнії шість годин «ганятись» за Chevrolet Malibu.

Погоні бувають різними: іноді підозрювані намагаються втекти на високій швидкості, а іноді роблять небезпечні маневри. Проте мешканець штату Каліфорнія спробував протилежний підхід: він вирішив перевірити поліцію на витривалість та влаштував найдовшу погоню. Якщо кому потрібна розв’язка: водія заарештували й ніхто не постраждав.
Все розпочались близько 19 години 2 лютого з досить типової зупинки, як повідомив місцевий новинний канал NBC4. Проте співробітники побачили, що водій тягнувся до невизначеного предмету та, сховавши його, вирішив швидко тікати.

Варто відзначити, що Лос-Анджелес – це столиця світового поліцейського переслідування, й правоохоронці мають безліч сценаріїв переслідування. Втікач спочатку їхав нестабільно, іноді протилежною смугою руху, а іноді зі швидкістю понад 140 км/год.

На своєму Chevrolet Malibu він промайнув кілька червоних ліхтарів, але офіцери (деякі з них все ще на старих патрульних автомобілях Ford Crown Victoria) слідували за ним під час цієї екскурсії районами Лос-Анджелеса.
Вочевидь, в певний момент, водій вирішив змінити тактику. Виїхавши на автостраду №110, підозрюваний зменшив швидкість до приблизно 35 миль/год (56 км/год), а іноді опускав її менше 10 миль/год (16 км/год).

Враховуючи й без того феноменальний трафік американського міста, на дорогах Лос-Анджелеса утворився справжній хаос. NBC4 повідомляв про кілометрові корки, а деяким офіцерам, які переслідували підозрюваного, довелося на кілька хвилин залишити конвой для заправки пальним. Навіть, гвинтокрилу каналу новин також довелось приземлитися та заправитись.

Врешті-решт, співробітники пробили шини Chevrolet Malibu, й 6-годинна 60-кілометрова погоня закінчилася, коли седан зупинився після того, як переднє ліве колесо розбортовувалось, залишивши за собою слід іскор. Як повідомляє NBC4, водія заарештували з підозрою у підготовці до кримінального злочину, а співробітники поліції уточнили, що на нього вже було виписано пару ордерів на зломи.

Отже, іноді «Голлівуду» не варто вірити, принаймні, щодо швидких погонь й спроб зупинок підозрюваного.

«Наша політика загалом забороняє нам проводити маневр примушення до зупинки (PIT maneuver), якщо ми вважаємо підозрюваного озброєним, оскільки це ставить нас у невигідне становище, коли ми розвертаємо цю машину. Тоді підозрюваний стикається з нами віч-на-віч, і це досить небезпечно», – пояснив сержант поліції Лос-Анджелеса Хуан Гарсія.

Правоохоронці зазначили, що під час обшуку машини не знайшли зброї, хоча, за їхніми словами, підозрюваний, можливо, викинув її з вікна під час погоні. Очевидно, що у нього був повний бак бензину. Проте його спорожнення можливо не зупинило би його, адже вже були випадки коли підозрювані заправлялися під час переслідування в Лос-Анджелесі.

Раніше Motorcar писав, як спортивна Ford Fiesta ST дві години тікала від поліції Каліфорнії, а поліція України створила фантомні патрулі на базі Skoda Kodiaq.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Autoblog

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest